• Informacje na temat:

  hubert urbański bezrobotny

Artykuły na temat: hubert urbański bezrobotny
 • Gwiazdy w pośredniaku

  Przeciętny bezrobotny szuka pracy w tzw. "pośredniaku". Bynajmniej nie szuka jej w ogłoszeniach, bo na gazetę go nie stać. A gdzie szukają pracy bezrobotne gwiazdy? Bynajmniej nie w agencjach aktorskich.

 • Ile zarabiają gwiazdy?

  Najwięcej zarabiają bohaterowie "Tańca z gwiazdami". "Super Express" opublikował cennik gwiazd polskiego show biznesu. Na samej górze drabiny płacowej bryluje bezrobotny Hubert Urbański. Były prowadzący "Tańca z gwiazdami" za kilkugodzinny występ liczy sobie 15-20 tys. zł. 1.Hubert Urbański - 15 - 20 tys. 2. Krzysztof Tyniec - 17 tys. 3.Piotr Gąsowski - 15 tys. 4.Tomasz Kammel - 7 - 14 tys...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ..., a o kolejnych zadaniach opowie im nowy przełożony - pułkownik Skotnicki (Hubert Urbański). Na swej drodze cichociemni niejednokrotnie zetkną się z nazistowskim gubernatorem stolicy - Ludwigiem Fisherem(...) jest w ciąży! Oliwy do ognia doleje Tymon (Hubert Jarczak), kiedy wyjawi Kaśce (Katarzyna Glinka) całą prawdę na temat postępków Ksawerego. Czy Górka zostawi niewiernego kochanka? Tymczasem Marta...

 • "Bitwa na głosy": Oni już wygrali!

  Nie wygrali programu "Bitwa na głosy", ale i tak mogą czuć się zwycięzcami. Kto świetnie wykorzystał swoje pięć minut i o kim jeszcze nie raz usłyszymy?

 • Wygórowane żądania finansowe zgubiły ostatnio zarówno Huberta Urbańskiego, jak i Tomasza Kammela. Pierwszy stracił posadę w TVN, a drugi w TVP.

 • Gwiazdy w pośredniaku

  Przeciętny bezrobotny szuka pracy w tzw. "pośredniaku". Bynajmniej nie szuka jej w ogłoszeniach, bo na gazetę go nie stać. A gdzie szukają pracy bezrobotne gwiazdy? Bynajmniej nie w agencjach aktorskich.

 • Pracują mało za wielką kasę

  Znani prezenterzy i aktorzy jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy wiodą podwójne życie. Kiedy znikają z ekranu pieniądze zarabiają na różnej maści chałturach. Za kilka godzin pracy niektórzy wyciągają nawet 10 - 20 tys.

Wideo na temat: hubert urbański bezrobotny
 • Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

  Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice "cel-shading" animacja, która podbiła serca widzów w Europie. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600 000 widzów. Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie...

 • Bobry

  "Bobry" to nazwa nieistniejącego już punkowego zespołu. Wydali jedne demo, po czym rozpadli się, a każdy z członków zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze. Marcin (Wojtek Solarz) wraca właśnie z Irlandii i z poczuciem porażki postanawia zakończyć swoje życie. Przed samobójstwem powstrzymuje go przypadkowe zdarzenie – ogłoszenie o sprzedaży jego starej gitary. Postanawia ją odzyskać oraz reaktywować zespół. Odszukuje kumpli z zespołu: Klocka (Marcin Kabaj), którego sposobem na...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.