• Informacje na temat:

  hubert urbański samochody

Artykuły na temat: hubert urbański samochody
 • Urbański ma samochód za 400 tysięcy

  Wszystkim przechodniom opadły szczęki, gdy Hubert Urbański podjechał swoim nowym wozem pod studio "Milionerów". Nowe cacko prezentera to ważące dwie tony audi A8 za 400 tysięcy złotych.

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • Urbański: będzie drugie dziecko?

  Gdziekolwiek są, nie potrafią powstrzymać się od okazywania sobie uczuć. Śmieją się i całują, jakby nie obchodził ich cały świat. Przy młodszej o 15 lat Julii Chmielnik (29 l.) Hubert Urbański (44 l.) wyraźnie odmłodniał.

 • Za kulisami finału "Bitwy na głosy"

  Reżyser "Bitwy na głosy" opowiedział nam o walce z polsatowskim "Must Be The Music" i zachwycał się Hubertem Urbańskim. Byliśmy na planie finału programu - oto, co udało nam się podpatrzeć i podsłuchać:

 • "Tu jest Polska. Nie mamy plejbojów"

  Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka zgodnie twierdzą, że w Polsce ze świecą można szukać prawdziwego tzw. plejboja. Zgadzacie się z nimi?

 • Wygórowane żądania finansowe zgubiły ostatnio zarówno Huberta Urbańskiego, jak i Tomasza Kammela. Pierwszy stracił posadę w TVN, a drugi w TVP.

 • "Ojciec Mateusz": Na tropie afer

  ...ma dojść do finału kulinarnego konkursu organizowanego przez mistrza kuchni Mikołaja Rębackiego (w tej roli Hubert Urbański). Tymczasem wchodzi on w ostry spór z największymi restauratorami braćmi...

 • Co naprawdę kręci facetów?

  Czego tak naprawdę potrzebuje nowoczesny mężczyzna? Już niebawem będziemy mogli dowiedzieć się tego z plebiscytu "Męska rzecz 2007".

 • "Ojciec Mateusz": Deszcz gwiazd w Sandomierzu

  ...i organizator konkursu Mikołaj Rębacki, który zostaje pobity. W rolę eksperta o wybuchowości godnej Gordona Ramsaya wcieli się... Hubert Urbański. A w tym tygodniu... W odcinku zobaczymy również dwie...

 • Kondrat przed Wiśniewskim

  Za jeden dzień pracy nawet milion złotych? Owszem, tyle zarabiają największe polskie gwiazdy, gdy sprzedają swój wizerunek do reklam. Absolutnym liderem rankingu, przygotowanego przez "Fakt", jest Marek Kondrat.

Wideo na temat: hubert urbański samochody
 • Majstrak i Urbański na imprezie "Playboya". Seksowni?

  Na imprezie Samochód Roku Playboya pojawiły się gwiazdy, które pokochały motoryzację. Nie zabrakło też "ulubionej" ostatnio medialnej pary, czyli Joanny Majstrak i Huberta Urbańskiego. Zapytani o to, co jest w dzisiejszych czasach najbardziej sexy, Majstrak powiedziała bez zastanowienia, że inteligencja. Co na to Urbański? "Co ja mogę innego powiedzieć?" - usłyszeliśmy zza kamery. Jednak nie

 • Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

  Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice "cel-shading" animacja, która podbiła serca widzów w Europie. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600 000 widzów. Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie...

 • Bobry

  "Bobry" to nazwa nieistniejącego już punkowego zespołu. Wydali jedne demo, po czym rozpadli się, a każdy z członków zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze. Marcin (Wojtek Solarz) wraca właśnie z Irlandii i z poczuciem porażki postanawia zakończyć swoje życie. Przed samobójstwem powstrzymuje go przypadkowe zdarzenie – ogłoszenie o sprzedaży jego starej gitary. Postanawia ją odzyskać oraz reaktywować zespół. Odszukuje kumpli z zespołu: Klocka (Marcin Kabaj), którego sposobem na...