• Informacje na temat:

  hubert urbański z partnerką

Artykuły na temat: hubert urbański z partnerką
 • "Na dobre i na złe": Hubert Urbański trafi do Leśnej Góry!

  Wkrótce Huberta Urbańskiego, popularnego prezentera telewizyjnego i radiowego, zobaczymy w gościnnym epizodzie w „Na dobre i na złe”. Przypomnijmy, że 50-letni dziś gwiazdor studiował przed laty aktorstwo w warszawskiej PWST.

 • Urbański w "Pytaniu na śniadanie"

  Hubert Urbański współprowadzić będzie sobotnie wydania magazynu "Pytanie na śniadanie", które wejdą na antenę Dwójki w marcu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • Urbański tańszy od Kammela

  ...sobie nawet 20 tysięcy. W tym wyścigu zdecydowanie daleko w tyle jest Hubert Urbański (41 l.). Najwyraźniej po odejściu z TVN odpuścił sobie bankietowe życie i za chałtury miesięcznie dostaje "tylko(...) opłacanych bankietów. Dlatego Tomek robi co może, by widzowie o nim nie zapomnieli. Regularnie pojawia się na imprezach dla gwiazd, spotyka z Amy Bennett, do niedawna swoją partnerką w "Tańcu...

 • Niemęski Piotr Gąsowski

  Długo nie chciał wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". W końcu zaryzykował. Kryształowej Kuli nie zdobył, ale zyskał miłość pięknej kobiety. Kilka miesięcy temu po raz drugi został ojcem. W samym programie rok temu zastąpił Huberta Urbańskiego.

 • Urbański się żeni!

  ...43-letni Hubert Urbański , który trzy miesiące temu został ojcem, oświadczył się właśnie swojej młodszej o 15 lat partnerce, Julii Chmielnik.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Urbański został ojcem

  Hubert Urbański i jego młoda partnerka Julia Chmielnik w ubiegły czwartek, 11 czerwca, zostali rodzicami dziewczynki. Prezenter ma już dwie córki z pierwszego małżeństwa.

 • "Taniec z gwiazdami" wróci w 2014

  Wiosną 2014 roku na antenę TVN-u wróci "Taniec z gwiazdami" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

 • Urbański: będzie drugie dziecko?

  Gdziekolwiek są, nie potrafią powstrzymać się od okazywania sobie uczuć. Śmieją się i całują, jakby nie obchodził ich cały świat. Przy młodszej o 15 lat Julii Chmielnik (29 l.) Hubert Urbański (44 l.) wyraźnie odmłodniał.

 • Tomasz Kammel wraca do TVP

  Tomasz Kammel zostanie współgospodarzem magazynu porannego TVP2 - "Pytanie na śniadanie" oraz prowadzącym talk-show "A normalnie o tej porze".

Zdjęcia na temat: hubert urbański z partnerką
Wideo na temat: hubert urbański z partnerką
 • Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

  Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice "cel-shading" animacja, która podbiła serca widzów w Europie. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600 000 widzów. Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie...

 • Bobry

  "Bobry" to nazwa nieistniejącego już punkowego zespołu. Wydali jedne demo, po czym rozpadli się, a każdy z członków zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze. Marcin (Wojtek Solarz) wraca właśnie z Irlandii i z poczuciem porażki postanawia zakończyć swoje życie. Przed samobójstwem powstrzymuje go przypadkowe zdarzenie – ogłoszenie o sprzedaży jego starej gitary. Postanawia ją odzyskać oraz reaktywować zespół. Odszukuje kumpli z zespołu: Klocka (Marcin Kabaj), którego sposobem na...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.