• Informacje na temat:

  huczna impreza

Artykuły na temat: huczna impreza
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawią huczne poprawiny?

  ...w październiku urządzić oddzielną, 2-dniową imprezę. Poprawiny mają się odbyć w hotelu Czarny Potok w Krynicy, w którym początkowo planowali ślub. "To będzie takie miniwesele. Pierwszego dnia huczna impreza...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • "Barwy szczęścia": Huczna parapetówka

  W 1835. odcinku "Barw..." Kajtek i Oliwka zorganizują huczną imprezę, która nie potoczy się zgodnie z ich oczekiwaniami.

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Odeta Moro urządziła huczną imprezę przed porodem! Zdradziła płeć dziecka!

  Odeta Moro (40 l.) czeka, aż na świat przyjdzie jej drugie dziecko i bardzo przeżywa swoją ciążę. Zgodnie z nową, obowiązującą modą prezenterka wyprawiła przyjęcie przedporodowe "baby shower" i wyjawiła przy okazji płeć dziecka.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Robert Lewandowski wyprawił huczne urodziny!

  Ślotałę, Monikę Pyrek, a także Kubę Wesołowskiego i jego żonę Agnieszkę. Co to musiała być za impreza! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Impreza według Motorhead

  Suto zakrapiana impreza w hotelu "Holiday Inn", w Denver, w stanie Kolorado, zakończyła się dla muzyków grupy Motorhead w dość przykry sposób. Mickey Dee, perkusista zespołu, został aresztowany za zakłócanie porządku.

 • Huczne urodziny synka Kożuchowskiej! "Była policja i straż pożarna"!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) postanowiła zorganizować ukochanemu Janowi Franciszkowi Wróblewskiemu niezapomniane przyjęcie. Udało się!

 • Sugababes: Huczne wesele

  Planowany ślub i wesele Heidi Range, wokalistki Sugababes, i telewizyjnego prezentera Dave'a Berry'ego zapowiadają się na wielką imprezę...

Zdjęcia na temat: huczna impreza
 • Małgorzata Rozenek
Wideo na temat: huczna impreza
 • Michał Wiśniewski organizuje huczną domówkę. Będzie transmitowana w internecie!

  Michał Wiśniewski znów zaskakuje. Tym razem wpadł na pomysł, aby w swojej posesji w Magdalence zorganizować huczną imprezę i pokazać ją w internecie! "Pomyślałem sobie, że warto byłoby podjąć taką inicjatywę: zaprosić wszystkich przyjaciół do siebie, a przed telewizory wszystkich fanów swoich i nie tylko, i powiedzieć im: zespół Ich Troje istnieje i ma się całkiem dobrze. (...) To wszystko będzie transmitowane na żywo przez YouTube i telewizję TVR. Mam nadzieję, że będzie z tego...

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były naprawdę wartościowe prezenty. "Wartość rozdanych prezentów była bardzo duża. W finale była to...

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...