• Informacje na temat:

  huczne przyjęcie

Artykuły na temat: huczne przyjęcie
 • Aleksander Kwaśniewski urządził huczne przyjęcie i zaskoczył generała ilością trunków!

  Aleksander Kwaśniewski (61 l.) od lat znany jest jako znakomity gospodarz. Potwierdza to maszynopis Józefa Kuropieski (†94 l.), który znaleziony został w domu Kiszczaka (†90 l.). Mężczyzna opisywał w nim jedną z imprez u byłego prezydenta Polski.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • Łukasz Nowicki szykuje się do hucznego wesela?

  ...przesunięte w czasie przyjęcie weselne zorganizowane będzie już z większym rozmachem.  "W sobotę w Jońcu para wyprawia huczne wesele na wiele osób. Dlatego para młoda nie ogłaszała ślubu oficjalnie...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Małgorzata Kożuchowska wyprawiła synowi huczne urodziny! To był dla niej szczególny dzień!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) nie może się nacieszyć swoim małym synkiem. Bardzo go wyczekiwała i gdy w końcu przyszedł na świat, jest dla niej najważniejszy. Niedawno wyprawiła mu huczne urodziny.

 • Doda i Virgin: Huczny sylwester!

  W sobotę, 31 grudnia, Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin przywitają Nowy Rok koncertem na wrocławskim rynku. Później wokalistka i muzycy grupy, wraz z najbliższymi, wybierają się na prywatną imprezę. Szczegóły w rozmowie z portalem INTERIA.PL ujawnił Tomek Lubert, główny kompozytor i gitarzysta Virgin.

 • Odeta Moro urządziła huczną imprezę przed porodem! Zdradziła płeć dziecka!

  Odeta Moro (40 l.) czeka, aż na świat przyjdzie jej drugie dziecko i bardzo przeżywa swoją ciążę. Zgodnie z nową, obowiązującą modą prezenterka wyprawiła przyjęcie przedporodowe "baby shower" i wyjawiła przy okazji płeć dziecka.

 • Niedawno z wielką pompą wzięli ślub. Teraz myślą o kolejnej hucznej ceremonii - chrzcinach Etiennette (7 miesięcy).

 • Małgorzata Rozenek wyprawiła przyjęcie urodzinowe na 40 osób!

  Wiek "Perfekcyjnej" niemal od początku jej kariery w show-biznesie wzbudzał sporo kontrowersji w mediach. Gazety wielokrotnie sugerowały, że ma ona nieco więcej wiosen niż podaje. Oficjalnie Małgorzata Rozenek 1 czerwca skończyła 37 lat. Jak donosi "Flesz", z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie w domu. "Gwiazda zaprosiła około 40 osób, a w przygotowaniach pomagali jej ukochany Radosław...

 • TSA: To dopiero musiały być huczne urodziny...

  13 lipca 60. urodziny obchodzi wokalista Marek Piekarczyk. Dokładnie trzy dekady temu rockman nie tylko świętował "trzydziestkę", ale też swój pierwszy koncert z zespołem TSA, w którego szeregach zadebiutował 12 lipca 1981 roku.

Zdjęcia na temat: huczne przyjęcie
Wideo na temat: huczne przyjęcie
 • Huczne urodziny Rozenek. Które?

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, choć dopiero co świętowała trzydzieste urodziny, już przygotowuje się do kolejnych. Celebrytka szykuje przyjęcie w ogrodzie ze hortensjami i świecami. "Wszyscy wiemy, że wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości" - śmieje się Gośka. Podkreśla, że nigdy więcej nie pokaże już w mediach swojego dowodu osobistego. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Iza Janachowska niepocieszona. Mąż zostawił ją w dniu urodzin

  - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.