• Informacje na temat:

  hugh grand

Artykuły na temat: hugh grand
 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...filmowa sława. Lokalny producent filmowy, John Duigan, zaprosił ją na przesłuchanie do filmu "Syreny", w którym zagrali również Hugh Grant, Sam Neill i Elle MacPherson. De Rossi wcieliła się tam w postać(...) również w paru cieszących się zainteresowaniem publiczności produkcjach broadwayowskich: "Once Apon a Mattress", "Face Value", "Starlight Express" i "Grand Hotel", za którą to rolę była nominowana do...

 • Czy Hugh Jackman jest bi?

  Krytyk "New York Timesa" Ben Brantley wywołał kontrowersje, nazywając Hugh Jackmana "najbardziej bi facetem w mieście". Teraz twierdzi, że nie należało jego słów brać zbyt dosłownie.

 • Grand Magus: "Powrót Wilka"

  Szwedzkie trio Grand Magus, na którego czele stoi znany ze Spititual Beggars Janne "JB" Christoffersson (wokal / gitara), wydało 14 czerwca trzecią płytę. Album "Wolf's Return", podobnie jak dwa poprzednie: "Grand Magus" (2001) i "Monument" (2003), ukazał się z logiem należącej do wokalisty Cathedral Lee Dorrian firmy Rise Above, od lat specjalizująca się w postsabbathowskich brzmieniach.

 • Elizabeth Hurley seryjną zabójczynią

  Elizabeth Hurley ( "Zakręcony" ) najprawdopodobniej wystąpi w filmie "The Method". Była narzeczona Hugh Granta wcieli się w postać aktorki, która zaczyna nieco zbyt dosłownie traktować swoją rolę. Zdjęcia mają rozpocząć się za dwa miesiące.

 • Debiutanci i weterani

  "Synu, jestem gejem", "Chłopcze, jesteś czarodziejem" - niektóre wyznania mogą zmienić całe nasze życie... Tak też było w wypadku bohaterów filmów, które w tym tygodniu debiutują na ekranach polskich kin.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

Wideo na temat: hugh grand
 • Grand Budapest Hotel

  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Głównym bohaterem filmu jest Monsieur Gustave H, legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa - boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennego renesansowego...

 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Wolverine

  Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Wolverine" opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii "X-Men". Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i...