• Informacje na temat:

  hugh grant z żoną

Artykuły na temat: hugh grant z żoną
 • Emmy 2019: Kto zdobył statuetkę?

  ..."), Sam Rockwell ("Fosse/Verdon"), Mahershala Ali ("Detektyw"), Hugh Grant ("A Very English Scandal"), Jharel Jerome ("Jak nas widzą") Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...pornografii, seksoholizmu i rozpoczął terapię. Rozstał się wtedy na rok z żoną, Teą Leoni, zeszli się jednak rok później. Ich małżeństwo przetrwało ostatecznie do 2014 roku. Bill Cosby, czyli dr(...) wzmianka o wybuchowym charakterze Cosby’ego i łatwości z jaką dawał upust swoim emocjom. Ponoć podczas jednej z libacji w posiadłości Hugh Hefnera wpadł w szał i uderzył kolegę z branży...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • "Fleabag", "Czarnobyl", "Jak nas widzą". Nominacje do nagród Emmy 2019

  Harris ("Czarnobyl"), Benicio del Toro ("Ucieczka z Dannemory"), Sam Rockwell ("Fosse/Verdon"), Mahershala Ali ("Detektyw"), Hugh Grant ("A Very English Scandal"), Jharel Jerome ("Jak nas widzą...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...filmowa sława. Lokalny producent filmowy, John Duigan, zaprosił ją na przesłuchanie do filmu "Syreny", w którym zagrali również Hugh Grant, Sam Neill i Elle MacPherson. De Rossi wcieliła się tam w postać(...). Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu "Bracia i siostry". Prywatne, od czerwca 2010 roku, jest żoną aktora Harrisona Forda, z którym wychowuje adoptowanego synka Liama. Robert Downey Jr., czyli Larry Paul...

 • Hugh Grant: Być ojcem

  Hugh Grant ( "To właśnie miłość" , "Był sobie chłopiec" ) oświadczył, że jest już gotowy, aby zostać ojcem. 44-letni brytyjski aktor wyznał, że niedawno obudziły się w nim instynkty ojcowskie.

 • Dłonie i stopy Hugh Jackmana

  Hugh Jackman, gwiazdor filmu "X-Men Geneza: Wolverine" zostawił we wtorek swoje odciski dłoni i stóp przed słynnym Grauman's Chinese Theater w Los Angeles.

 • Hugh Grant: Legendarny playboy

  Hugh Grant ( "Był sobie chłopiec" , "Notting Hill" ) zagra Petera Lawforda, legendarnego playboy'a z lat 60. XX wieku. Był on ostatnią osobą, która rozmawiała z Marilyn Monroe tuż przed jej tragiczną śmiercią.