• Informacje na temat:

  hugh laurie komik

Artykuły na temat: hugh laurie komik
 • Zacznij dzień jak Laurie

  Czas oczekiwania na premierę kolejnego odcinka "House'a", w amerykańskiej telewizji FOX, proponuję skrócić sobie "telewizją śniadaniową" z młodym Hugh Lauriem.

 • "Glee" najlepszym serialem?

  Men" Hugh Laurie - "Dr House" Bill Paxton - "Trzy na jednego" Najlepszy serial komediowy lub musical: "Rockefeller Plaza 30" "Ekipa" "Glee" "Modern Family" "Biuro" Najlepsza aktorka w serialu(...) "Układy" i Julianna Margulies ("The Good Wife"). Skutecznie przeszkadzać im będą: Anna Paquin ("Czysta krew"), January Jones ("Mad Men") i Kyra Sedgwick ("The Closer") Jon Hamm ("Mad Men") i Hugh...

 • Wieczorne spotkanie z Housem

  Gregory'ego House'a, a także inne role wcielającego się w tę postać angielskiego aktora Hugh Laurie'go, zaprezentuje dziś wieczorem Karolina Korwin Piotrowska w swoim programie "W kinie i na kanapie".

 • Hugh Laurie: Doktor od muzyki. Relacja z koncertu w Poznaniu

  Hugh Laurie w towarzystwie zespołu The Copper Bottom Band przybył do naszego kraju na trzy koncerty (dwa w Poznaniu, jeden w Szczecinie), by promować swój najnowszy album "Didn't It Rain" i by pokazać, że blues ma się dobrze.

 • "Glee" najlepszym serialem?

  "Glee", komediowy serial z elementami musicalu, znalazł się na czele produkcji nominowanych do telewizyjnych Złotych Globów. Serial ma szanse na cztery statuetki, w tym na tę najważniejszą. O tytuł najlepszego serialu komediowego rywalizować z nim będą: "Rockefeller Plaza 30", "Ekipa", "Modern Family" i "Biuro".

Dyskusje na temat: hugh laurie komik
 • Hugh Laurie - człowiek renesansu

  ,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego!

 • Re: Hugh Laurie - człowiek renesansu

  i wiele innych. Napisane 2 książki Aktor,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego! Wygląd to nie

 • Re: Hugh Laurie - człowiek renesansu

  ,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego! tylko ten wyglad niemilca i bufona

 • Re: Imię: Gregory. Nazwisko: House. Znaki...

  Hugh Laurie jest znany widzom od 1975. Był znany w Wielkiej Brytanii jako komik. Wystarczy obejrzeć jego kreację we wspomnianej serii "Czarna Żmija". Może nie gra w kilku filmach rocznie (być może szuka odpowiednich ról) ale twierdzenie, że jest to aktor jednej roli jest na pewno błędne.