• Informacje na temat:

  hugh laurie muzyk

Artykuły na temat: hugh laurie muzyk
 • Życie po "Dr. Housie": Co będzie robił Hugh Laurie?

  Od momentu, kiedy w marcu tego roku producenci serialu "Dr House" poinformowali, że ósmy sezon będzie ostatnim, odtwórcy głównej roli Hugh Laurie najczęściej był pytany o to, co będzie robił po skończeniu produkcji serialu.

 • "Kraina jutra": W świecie przyszłości

  Czeka nas prawdziwe starcie gigantów - w nowym filmie Disneya spotykają się bowiem Hugh Laurie, znany z roli złośliwego doktora House'a, i George Clooney.

 • Dr House ma swą gwiazdę w Alei Sław

  Brytyjski aktor Hugh Laurie, który podbił świat rolą w serialu "Dr House", został uwieczniony na słynnej Alei Gwiazd w Hollywood. Rola złośliwego i cynicznego lekarza przyniosła mu światową sławę.

 • Joe Cocker: Gwiazdy oddają hołd muzykowi

  Śmierć 70-letniego wokalisty wstrząsnęła całym światem. Joe Cockera wspominają nie tylko fani, ale także jego koledzy i koleżanki z branży muzycznej.

 • ​Dr House zaśpiewa w Polsce

  Brytyjski aktor Hugh Laurie, znany bliżej jako serialowy dr House, po raz pierwszy odwiedzi Polskę jako... muzyk! 6 czerwca wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Didnt It Rain".

 • Hugh Laurie: Drugi koncert w Poznaniu

  W związku z wyprzedaniem pierwszego koncertu Hugh Lauriego w Poznaniu (27 lipca, Aula UAM) muzyk zdecydował się wystąpić w stolicy Wielkopolski dwukrotnie! Drugi koncert odbędzie się 28 lipca, również w Auli UAM.

 • Hugh Lauriego abordaż na amerykańską duszę

  ...9 maja ukaże się debiutancki, bluesowy album Hugh Lauriego, czyli słynnego doktora House'a.

 • Hugh Laurie: Doktor od muzyki. Relacja z koncertu w Poznaniu

  Hugh Laurie w towarzystwie zespołu The Copper Bottom Band przybył do naszego kraju na trzy koncerty (dwa w Poznaniu, jeden w Szczecinie), by promować swój najnowszy album "Didn't It Rain" i by pokazać, że blues ma się dobrze.

 • Niewiele brakowało, by został lekarzem

  Hugh Laurie rolą genialnego lekarza o ciętym humorze zdobył sławę na całym świecie. Jaki jest prywatnie?

 • Dr House nagra płytę

  Hugh Laurie - gwiazdor serialu "Dr House" - wkrótce zamieni medycynę na muzykę.

Zdjęcia na temat: hugh laurie muzyk
Wideo na temat: hugh laurie muzyk
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Wolverine

  Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Wolverine" opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii "X-Men". Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i...

Dyskusje na temat: hugh laurie muzyk
 • Re: Nie od początku Hugh Laurie był brany po...

  Bardzo ciekawa rola ,Oryginalna postać, Świetny muzyk. A wy prostacy, co macie do zaproponowania. Krytykować to każdy głupek potrafi.

 • Re: Nie od początku Hugh Laurie był brany po...

  Wspaniały aktor , nie tylko w roli lekarza . Także uzdolniony muzyk . Hejterzy !!! Ograniczcie swoje zachwyty do Mroczków , Much i Cichochopek . Jeśli ktoś nie dorósł do mądrego serialu niech zostanie przy tych dla moherów .

 • Re: Dr House zaleca: Pijcie polską wódkę!

  Niestety źle odrobiona lekcja... James Hugh Calum Laurie, OBE (ur. 11 czerwca 1959 w Oksfordzie) – brytyjski aktor, scenarzysta filmowy, pisarz i muzyk. Więcej na Wikipedii....

 • Re:

  To aktor grający dr.House'a -"James Hugh Calum Laurie, OBE (ur. 11 czerwca 1959 w Oksfordzie) – brytyjski aktor, scenarzysta filmowy, pisarz i muzyk"

 • Hugh Laurie - człowiek renesansu

  ,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego!

 • Re: Hugh Laurie - człowiek renesansu

  i wiele innych. Napisane 2 książki Aktor,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego! Wygląd to nie

 • Re: Pięćdziesięcioletni Hugh Laurie...

  Świetny aktor i muzyk,słyszeliście jak gra i śpiewa bluesa? Im więcej słucham,więcej słyszę...

 • Re: Hugh Laurie - człowiek renesansu

  ,muzyk,pisarz,reżyser,komik,scenarzysta Guinness Book of World Records- najlepiej zarabiający aktor dramatyczny Niezwykłe poczucie humoru,inteligencja,wspaniała mimika twarzy Album Let Them Talk Trasa koncertowa (światowa)-Ameryka Północna,Południowa,Europa To jest zdecydowanie CZŁOWIEK RENESANSU. Brawo panie Laurie i wszystkiego najlepszego! tylko ten wyglad niemilca i bufona

 • Re: Koniec "Dr. House'a"!

  olśniewający -nigdy nie przestanie być "Wielki" .Hugh Laurie,to perfekcjonista , pisarz, muzyk ,genialny człowiek- jeszcze nic nie spartolił .Nic dodać nic ująć . Napewno zobaczymy Hugh ,w innych rolach i napewno posłuchamy Jego nowej muzyki. CZEKAMY !!!.

 • Muzyczny sukces House'a

  Znakomita wiadomość ! Brawo Hugh ! Słucham wydawania innych artystów tych piosenek; i stwierdzam że Laurie;ma cudowną zdolność; jako muzyk i wokalista ;dlatego kupiłam "Pozwól im mówić". Jest wspaniałym muzykiem z prezentu i pasją ; że chce dzielić się ze światem. Nie wiem która piosenka jest moją ulubioną ;kocham je wszystkie.