• Informacje na temat:

  hugh laurie piosenkarz

Artykuły na temat: hugh laurie piosenkarz
 • House gościnnie na płycie

  Serialowy dr House - Hugh Laurie - kontynuuje swój romans z muzyką.

 • Depp, Bullock i Laurie nagrodzeni

  Johnny Depp, Sandra Bullock i Hugh Laurie zostali największymi triumfatorami podczas tegorocznej gali People's Choice Award, która odbyła się w środę, 6 stycznia.

 • Dr House zagra na pianinie

  Serialowy dr House - Hugh Laurie - kontynuuje swój romans z muzyką. Aktor pojawi się jako gość specjalny na kolejnym albumie amerykańskiego piosenkarza Meat Loafa.

 • Meat Loaf: Nowa płyta w maju

  Amerykański piosenkarz i aktor powraca po czteroletniej przerwie z nowym studyjnym wydawnictwem.

Wideo na temat: hugh laurie piosenkarz
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Wolverine

  Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Wolverine" opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii "X-Men". Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i...