• Informacje na temat:

  hugh laurie w polsce koncert

Artykuły na temat: hugh laurie w polsce koncert
 • "Dr House": Hugh Laurie napisze scenariusz według Agathy Christie

  Serialowy "Dr House", aktor Hugh Laurie pracuje nad scenariuszem nowego mini serialu dla BBC. Będzie to adaptacja powieści Agathy Christie, choć na razie nie jest znany tytuł książki.

 • Hugh Laurie: Drugi koncert w Polsce

  Pod koniec lipca Hugh Laurie wystąpi na dwóch, a nie jednym, koncertach w Polsce. Poza awizowanym już przez nas Szczecinem były odtwórca tytułowej roli w serialu "Dr House" zaśpiewa także w Poznaniu.

 • ​Dr House zaśpiewa w Polsce

  Brytyjski aktor Hugh Laurie, znany bliżej jako serialowy dr House, po raz pierwszy odwiedzi Polskę jako... muzyk! 6 czerwca wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Didnt It Rain".

 • Hugh Laurie: Drugi koncert w Poznaniu

  W związku z wyprzedaniem pierwszego koncertu Hugh Lauriego w Poznaniu (27 lipca, Aula UAM) muzyk zdecydował się wystąpić w stolicy Wielkopolski dwukrotnie! Drugi koncert odbędzie się 28 lipca, również w Auli UAM.

 • Dr House zaleca: Pijcie polską wódkę!

  Amerykański aktor i wokalista Hugh Laurie okazuje się być wielkim entuzjastą polskiej wódki. Gwiazdor serialu "Dr House" do tego stopnia rozsmakował się w trunku pochodzącym z kraju nad Wisłą, że uznał, iż tylko taki "nadaje się do picia".

 • Hugh Laurie zaśpiewa w Polsce

  6 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się pierwszy i jedyny koncert Hugh Lauriego w Polsce.

 • Dr House przy fortepianie na Zamku Książąt Pomorskich

  Śpiewający aktor Hugh Laurie ponownie odwiedzi Polskę. Były odtwórca tytułowej roli w przebojowym serialu "Dr House" wystąpi 29 lipca jako główna gwiazda tegorocznej edycji Szczecin Music Fest.

 • Hugh Laurie główną gwiazdą Szczecin Music Fest

  Śpiewający aktor Hugh Laurie ponownie odwiedzi Polskę. Były odtwórca tytułowej roli w przebojowym serialu "Dr House" wystąpi 29 lipca jako główna gwiazda tegorocznej edycji Szczecin Music Fest.

 • Co im w duszy gra?

  Hugh Laurie przyjeżdża do Polski. Aktor znany z roli dr. House’a zaśpiewa w Warszawie 6 czerwca na koncercie w Sali Kongresowej. A także zagra na gitarze, pianinie, perkusji i saksofonie. Sprawdźcie, kto z aktorów może pochwalić się podobnymi osiągnięciami!

 • Hugh Laurie: Doktor od muzyki. Relacja z koncertu w Poznaniu

  Hugh Laurie w towarzystwie zespołu The Copper Bottom Band przybył do naszego kraju na trzy koncerty (dwa w Poznaniu, jeden w Szczecinie), by promować swój najnowszy album "Didn't It Rain" i by pokazać, że blues ma się dobrze.

Wideo na temat: hugh laurie w polsce koncert
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".