• Informacje na temat:

  humoru gwarantowana

Artykuły na temat: humoru gwarantowana
 • "Barwy szczęścia": Zerwane zaręczyny i… prawy sierpowy!

  Oszustwo, oskarżenie o próbę gwałtu i bójka - zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… i gwarantujemy, że nie zabraknie Wam adrenaliny!

 • "Wielka Szóstka", czyli Baymax w IMAX

  Już w najbliższy piątek, 28 listopada, na ekrany kin wejdzie najnowsza produkcja Disneya "Wielka Szóstka". Animację będzie też można oglądać w wielkoformatowych kinach IMAX.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  ...kreatywnością w przygotowywaniu wyjątkowych drinków. Doskonała zabawa gwarantowana. Jeśli najdzie Was ochota na spacer pięknie oświetlonymi uliczkami centrum Warszawy możecie wybrać np. Nowy Świat...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • ..., czy powinna cieszyć się związkiem z Rafałem, gdy Norbert cierpi. Kurator zaprasza ją do swojego mieszkania. Darek spotyka się z prawniczką Karoliny. Gdy dowiaduje się, że ugoda będzie gwarantowana...

 • "Sklep dla samobójców": Czarny humor rodem z Francji

  Patrice'a Leconte'a przygoda z animacją zakończona sukcesem. Pełna uroku i czarnego humoru historia o rodzinnym biznesie z tradycjami.

 • Zaczną życie jeszcze raz

  W Teatrze Capitol trwają przygotowania do premiery "Drugiego rozdziału", pełnej humoru i jednocześnie wzruszającej sztuki o przewrotności ludzkich uczuć, szaleńczej miłości, zdradzie i życiowym niespełnieniu. W rolach głównych - cztery znane z seriali gwiazdy.

 • Rusza Festiwal Dobrego Humoru!

  Już w czwartek, 28 czerwca rusza w Gdańsku VIII Festiwal Dobrego Humoru. Impreza ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najcenniejszych filmów, seriali, fotografii, programów radio wych i telewizyjnych o charakterze artystyczno-rozrywkowym.

 • Męskie inspiracje

  Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci _ Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny...

 • Kabaretowe pojedynki

  Po wakacyjnej przerwie na ekranach telewizyjnych ponownie zobaczymy ulubionych satyryków. Zapowiadają się nowe hity i dużo dobrego humoru. Kto powiedział, że jesień ma być smutna?

Wideo na temat: humoru gwarantowana
 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Robaczki z Zaginionej Doliny

  Robaczki z Zaginionej Doliny" to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii - Thomasa Szabo i Hél?ne Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru. Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie "Mikrokosmosu" i "Avatara" z miejsca...