• Informacje na temat:

  huragan katrina

Artykuły na temat: huragan katrina
 • Jeremy Patterson i grupa byłych więźniów przemierza Stany Zjednoczone, by pomagać ludziom poszkodowanym przez huragany. Odbudowują domy, ale również przywracają...

 • Moore o huraganie Katrina?

  Kontrowersyjny dokumentalista Michael Moore ( "Zabawy z bronią" , "Fahrenheit 9/11" ) planuje realizację filmu, dokumentującego działania prezydenta Busha podczas akcji ratunkowej, związanej z huraganem Katrina.

 • Brad Pitt wspiera ofiary huraganu

  Aby upamiętnić 5. rocznicę przejścia katastroficznego w skutkach huraganu Katrina, Brad Pitt powrócił do Nowego Orleanu i wraz z Angeliną Jolie oglądali zmiany, jakie zaszły od tego czasu. Aktor na przestrzeni lat bardzo zaangażował się w pomoc rodzinom, które w wyniku huraganu straciły dach na głową.

 • Pierwszy pokaz dokumentu o huraganie Katrina

  Znany amerykański aktor, producent i reżyser filmowy Spike Lee ( "Plan doskonały" ) zaprezentował w środę, 16 sierpnia w Nowym Orleanie, przed zbliżającą się rocznicą niszczycielskiego ataku huraganu Katrina na to miasto, czterogodzinny film dokumentalny poświęcony tej tragedii.

 • Życie po katastrofie

  W sierpniu 2005 roku potężny huragan Katrina zniszczył Nowy Orlean. Nominowany do dwóch nagród Emmy serial „Treme” jest opowieścią o mieszkańcach jednej z artystycznych dzielnic miasta, którzy po tragedii próbują na nowo ułożyć sobie życie. Wyprodukowany przez telewizję HBO i współreżyserowany przez Agnieszkę Holland 2. sezon serialu zadebiutował na DVD w ofercie Galapagos Films 5 października.

 • Spike Lee o huraganie Katrina

  Reżyser Spike Lee ( "Mordercze lato" , "Malaria", "Malcolm X") przymierza się do nakręcenia filmu dokumentalnego o huraganie Katrina, który w sierpniu tego roku uderzył w Nowy Orlean.

 • Uczciwy przekręt

  Huragan Katrina zniszczył dom Wayne'a Scotta. Przed wyjazdem na misję do Afganistanu mężczyzna zatrudnił grupę remontową Henry'ego Retzinga, która pod...

 • Spike Lee o huraganie Katrina

  Reżyser Spike Lee ("Mo'Better Blues", "Malcolm X") zostanie uhonorowany na tegorocznym festiwalu Silverdocs za swój dokument "When the Levees Broke" o skutkach huraganu Katrina.

 • Dr House

  Przyjaciel przywozi do House'a odnalezioną córkę. 16-latka jest ofiarą huraganu Katrina. Od czasu katastrofy prześladują ją przerażające wizje. Cuddy prosi...

 • Gwiazdy dla ofiar huraganu Katrina

  Wiele gwiazd, m.in. Sean Penn, Morgan Freeman, Matt Damon, Angelina Jolie i Robert De Niro zaangażowało się w niesienie pomocy ofiarom huraganu Katrina, który w ubiegłym tygodniu zniszczył dużą część amerykańskich stanów Luizjana, Mississippi i Alabama. "Schronienie przed burzą: Koncert dla Wybrzeża" - tak zatytułowana będzie impreza, jaka odbędzie się w najbliższy piątek, 9 września, w USA.

Wideo na temat: huragan katrina
 • "Treme": Scena pogrzebu

  "Treme" - scena pogrzebu "Treme" to serial stacji HBO stworzony przez Davida Simona, Erica Overmyera. Akcja serii rozpoczyna się parę miesięcy po huraganie Katrina. Po katastrofie mieszkańcy Nowego Orleanu próbują odbudować swoje domy oraz miasto. "Treme" był emitowany od 2010 do 2013 roku. Pilot serialu wyreżyserowała Agnieszka Holland.

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Brad Pitt w Nowym Orleanie

  Brad Pitt w Nowym Orleanie oglądał zmiany, jakie zaszły w ciągu pięciu lat po katastrofalnym w skutkach przejściu huraganu Katrina. Aktor angażował się w pomoc mieszkańcom miasta, którzy stracili dachy nad głową.

 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...