• Informacje na temat:

    hymn euro 2012

Artykuły na temat: hymn euro 2012
  • Górniak zaśpiewa hymn na Euro 2012?

    Wiele wskazuje na to, że Edyta Górniak (38 l.) po raz drugi zaprezentuje swoje umiejętności wokalne na imprezie sportowej, tym razem śpiewając hymn Euro 2012. - To świetny pomysł - zachwyca się Radek Majdan.

  • Rafał Brzozowski i Ewa Farna w Katarze: Nie mogę niczego publikować

    W czwartek (15 stycznia) rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. Podczas ceremonii otwarcia zobaczyć będzie można m.in. Rafała Brzozowskiego i Ewę Farną.

  • Edyta Górniak znów zaśpiewa hymn?!

    Jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie Edyta Górniak zaśpiewa hymn podczas ceremonii otwarcia Stadionu Narodowego!

  • Kto zaśpiewa hymn?

    Nadal nie wiadomo, kto zaśpiewa polski hymn podczas Euro 2012. Budowa oprawy muzycznej idzie nam podobnie jak budowa stadionów...

  • "Kto zapamięta Komarenkę?"

    Plebyscyt "Faktu" na wykonawcę hymnu polskiego podczas otwarcia Euro 2012 trwa. Na szczęście nie wygrywa ani Michał Wiśniewski, ani, jak donosiliśmy wcześniej z przerażeniem, Edyta Górniak.

  • "Mam pięć lat na ćwiczenie hymnu" - zapowiada Edyta Górniak.

  • Rodowicz tak kibicowała, że straciła głos

    Maryla nie tylko o Euro...

  • Zaśpiewają hymn przed meczem otwarcia Euro 2012

    Nie Jarzębina, nie Edyta Górniak, ale Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego wykona "Mazurka Dąbrowskiego" podczas piątkowego (8 czerwca) meczu otwarcia Euro 2012.

  • "Polacy, jesteśmy z wami!"

    Artur Barciś, zanany serialowym widzom z roli Czerepacha w serialu "Ranczo", jest wielkim fanem piłki nożnej i kibicem polskiej reprezentacji. Podczas meczu Polska-Rosja był na stadionie i dopingował naszych! - Nie jestem w stanie opisać tej wspaniałej atmosfery. Było cudownie, kiedy śpiewaliśmy hymn, kiedy krzyczeliśmy "Polacy, jesteśmy z wami" - powiedział aktor.

  • Michał Wiśniewski chce Euro 2012

    Lider Ich Troje chciałby zaśpiewać hymn podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Wideo na temat: hymn euro 2012
  • 2012

    Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

  • Perfekcjonista

    Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z...

  • Holy Motors

    Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

Dyskusje na temat: hymn euro 2012
  • Re: Zżarła ją trema!

    Oceńcie Rodowcz w nagraniu. Mnie śmieszy tylko to, że przegrała z "Jarzębinami" konkurs na hymn na EURO 2012 i nie potrafila sięlampucera z tym pogodzić! PS: W swoim czasie była kochanką syna premiera PRL, Andrzeja Jaroszewicza ps. "Czerwony książę" i dalej myśli, że jest wszechwladna!