• Informacje na temat:

  hymn reprezentacji

Artykuły na temat: hymn reprezentacji
 • Górniak zaśpiewa hymn na Euro 2012?

  Wiele wskazuje na to, że Edyta Górniak (38 l.) po raz drugi zaprezentuje swoje umiejętności wokalne na imprezie sportowej, tym razem śpiewając hymn Euro 2012. - To świetny pomysł - zachwyca się Radek Majdan.

 • Rafał Brzozowski i Ewa Farna w Katarze: Nie mogę niczego publikować

  W czwartek (15 stycznia) rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. Podczas ceremonii otwarcia zobaczyć będzie można m.in. Rafała Brzozowskiego i Ewę Farną.

 • "Polacy, jesteśmy z wami!"

  Artur Barciś, zanany serialowym widzom z roli Czerepacha w serialu "Ranczo", jest wielkim fanem piłki nożnej i kibicem polskiej reprezentacji. Podczas meczu Polska-Rosja był na stadionie i dopingował naszych! - Nie jestem w stanie opisać tej wspaniałej atmosfery. Było cudownie, kiedy śpiewaliśmy hymn, kiedy krzyczeliśmy "Polacy, jesteśmy z wami" - powiedział aktor.

 • Noel Gallagher napisze hymn dla piłkarskiej reprezentacji Irlandii?

  Noel Gallagher, gitarzysta brytyjskiej formacji Oasis, zaoferował swą pomoc w napisaniu hymnu dla piłkarskiej reprezentacji Irlandii, z okazji jej awansu do przyszłorocznych mistrzostw świata, które odbędą się w Korei i Japonii. Problem polega jednak na tym, że muzyk zażyczył sobie za tę usługę aż 650 tysięcy dolarów.

 • Milowicz wspiera Polskę

  Swego czasu Edyta Górniak zaśpiewała naszym piłkarzom hymn, Michał Milowicz i zespół Queens postanowili ją przebić i nagrali od razu cała płytę. "Piłkarskie hity - Euro 2008" to album przygotowany specjalnie z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2008.

 • Embrace: Futbolowy hymn

  Brytyjska gitarowa grupa Embrace nagra oficjalny utwór dla piłkarskiej reprezentacji swojego kraju na mistrzostwa świata w Niemczech. Kompozycja otrzymała tytuł "World At Your Feet". Przypomnijmy, że wcześniej mówiło się, że ten zaszczyt otrzyma ktoś z pary Kaiser Chiefs i Kasabian.

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  ...reprezentacji z Norwegią. Potem był awans Polaków do mistrzostw w Korei. Była ze mną na każdym meczu polskiej reprezentacji podczas Euro 2012. A kiedy Kuba Błaszczykowski, przed meczem z Rumunią, wszedł z naszą Wikusią na hymn, oszaleliśmy z radości! I tym sposobem, kolejna kobitka z naszej rodziny została zapalonym kibicem! Rozmawiała: Lena Jared *** Zobacz więcej materiałów:

 • Bitwa o futbolowy hymn

  Na Wyspach Brytyjskich liczy się głównie piłka nożna i muzyka. Dlatego Anglicy niecierpliwe oczekują na wynik konfrontacji zespołów The Kaiser Chiefs i Kasabian, które walczą o możliwość nagrania piłkarskiego hymnu dla reprezentacji Anglii na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Niemczech.

 • Rodowicz tak kibicowała, że straciła głos

  Ogląda pani mecze? Maryla Rodowicz: - Byłam na meczu otwarcia i tak głośno kibicowałam naszej drużynie, że aż straciłam głos! Podoba się pani hymn reprezentacji Polski na Euro? M.R.: - Przebój Jarzębiny to stara melodia ludowa i prosty tekst. Wykonanie tego utworu było porywające i zaskakujące. Przykro było przegrać z zespołem ludowym? M.R.: - Zawsze przykro jest przegrywać. Jak...

 • Mel C napisze olimpijski hymn?

  Szefowie brytyjskiego związku olimpijskiego chcą, aby Mel C - wokalistka grupy Spice Girls - napisała piosenkę, która stanie się hymnem reprezentacji Wielkiej Brytanii podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Sydney.