• Informacje na temat:

  hyży maja i grzegorz

Artykuły na temat: hyży maja i grzegorz
Zdjęcia na temat: hyży maja i grzegorz
 • Maja Hyży
Wideo na temat: hyży maja i grzegorz
 • Agnieszka Popielewicz o kontaktach z Mają Hyży!

  Agnieszka Popielewicz od kilku miesięcy jest żoną Grzegorza Hyżego. Muzyk przed poznaniem prezenterki rozstał się z matką swoich dzieci, co nowemu związkowi tylko nadało pikanterii. Celebrytka(...) o jej stosunki z Mają Hyży wyraźnie ją rozwścieczyło! (Videoportal/x-news)

 • Agnieszka Hyży o ciąży z Hyżym!

  Agnieszka (33 l.) i Grzegorz Hyży (31 l.) mają troje dzieci ze swoich poprzednich związków. Swojego wspólnego potomka jeszcze się nie doczekali, ale nic straconego. Prezenterka w wywiadzie dla Wideoportalu stwierdziła jednak, że o sprawę powiększenia rodziny najlepiej zapytać jej męża. Przyznała jednocześnie, że wychowanie dzieci to trudne zajęcie. Często organizuje dla swoich pociech

 • Maja Hyży o byłym mężu i Agnieszce Popielewicz: "Mam do tego dystans"

  Maja Hyży szczerze opowiedziała o relacjach ze swoim byłym mężem Grzegorzem Hyżym. Piosenkarka pojawiła się na gali wręczenia Fryderyków, na której także gościł się jej były partner z Agnieszką Popielewicz, swoją obecną ukochaną. Gwiazda zdradziła, czy ta sytuacja była dla niej krępująca i czy kibicuje ojcu swoich dzieci. (WideoPortal/x-news)