• Informacje na temat:

  i love koszulka

Artykuły na temat: i love koszulka
 • ​Gdzie bywały gwiazdy w 2012 roku...

  ...premier i gal. Gwiazdy hucznie świętowały m.in. premiery filmów "Big Love" (luty), "Kac Wawa" (luty), "Hans Kloss" (marzec), "Lęk wysokości" (kwiecień), "Bez wstydu" (lipiec), "Pokłosie" (listopad(...) koszulka z orłem stała się hitem odzieżowym roku - noszą ją m.in. Sonia Bohosiewicz, czyli Aida Misztal z "Aidy", Magdalena Mielcarz, czyli Julia Sławińska z "BrzydUli", i Patrycja Kazadi, czyli...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Zapal światełko dla Freddiego

  Polscy fani szykują specjalną akcję na sobotni (21 lutego) koncert grupy Queen + Adam Lambert w Tauron Arenie Kraków.

 • Aga Zaryan, Elżbieta Zapendowska, Zbigniew Hołdys, Krzysztof Herdzin zniesmaczeni Opolem

  ...kilka razy mnie zaskoczyła na plus, ale ogólnie festyn nas zalewa... Nie zapomnę lekkiej traumy jak weszłam na scenę, a tam panowie w koszulkach na ramiączkach jedli kiełbachy, popijali piwko(...) tacy jesteśmy. Także w narzekaniu. I - co najwyżej - robić swoje, by zarażać poziomem, o którym mówimy jako wzorcu. Love. (Facebook) Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej, felietonistka...

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Disney popłynął? Zaskakująca koszulka z Myszką Miki

  Wytwórnia Disneya w pośpiechu wycofała koszulki nawiązujące do kultowego albumu zespołu Joy Division.

 • Gwen Stefani rozdaje podkoszulki

  Gwen Stefani, wokalistka amerykańskiej grupy No Doubt, chce zachęcić fanów do zakupy jej solowej płyty, która ukazać ma się pod koniec listopada. Ogłosiła właśnie, że wszyscy, którzy zamówią album "Love, Angel, Music, Baby" przed jego premierą, otrzymają specjalne podkoszulki zaprojektowane przez nią samą.

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i członkini grupy Hole, zaczęła w zeszłym tygodniu nękać telefonami sklepy firmowe najbardziej znanych projektantów mody, domagając się, aby wsparły jakoś jej przyjaciółkę Drew Barrymore, która niedawno straciła cały dobytek w pożarze swego domu.