• Informacje na temat:

  ian curtis

Artykuły na temat: ian curtis
 • "Scream Queens": Bez Jamie Lee Curtis serial by nie powstał!

  We wrześniu 2015 roku stacja FOX wyemituje pierwszy odcinek zapowiadanego jako połączenie komedii i horroru serialu „Scream Queens”. Za sterami produkcji stoi Ryan Murphy, twórca mi.in.: „Glee”, „American Horror Story” czy „Bez skazy, jednak to nie jemu zawdzięczamy powstanie serii. Za to odpowiedzialna jest Jamie Lee Curtis.

 • Ian Curtis bohaterem filmu

  Tragiczne, zakończone samobójstwem życie Iana Curtisa, lidera formacji Joy Division, będzie tematem filmu, który powstanie w Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról wystąpi Moby, który wcieli się w postać muzycznego doradcy wokalisty.

 • "Fear the Walking Dead" z 4. serią i nowym showrunnerem

  Oprócz tego Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg ("Dawno, dawno temu") zostali wyznaczeni na nowych showrunnerów produkcji. Zastąpią tym samym Dave'a Ericksona, który sprawował pieczę nad serialem przez pierwsze trzy sezony. Do ekipy dołączą również Scott M. Gimple, producent wykonawczy "Żywych trupów". W "Fear the Walking Dead" występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam...

 • Pamiętamy Iana Curtisa

  25 lat temu, 18 maja 1980 roku w swoim mieszkaniu w Macclesfield powiesił się Ian Curtis, wokalista Joy Division, jednej z najważniejszych grup alternatywnych wszech czasów. Artysta miał 23 lata.

 • Nie żyje muza Iana Curtisa

  W wieku 56 lat zmarła belgijska dziennikarka i promotorka Annik Honore, która pozostawała w bliskich stosunkach z wokalistą kultowej grupy Joy Division - Ianem Curtisem.

 • Michel Stock, znany brytyjski reżyser, pracuje obecnie nad scenariuszem filmu "Transmission", opowiadającego historię życia Iana Curtisa, wokalisty i frontmana grupy Joy Division, który popełnił samobójstwo w 1980 roku. Film powstanie w oparciu o znaną biografię napisaną przez Deborah Curtis, wdowę po Ianie.

 • Joy Division: Debiutant zagra Iana Curtisa

  Debiutujący na wielkim ekranie Sam Riley zagra Iana Curtisa, tragicznie zmarłego wokalistę formacji Joy Division. Reżyserem filmu zatytułowanego "Control" będzie słynny Anton Corbijn.

 • Jude Law zagra Iana Curtisa

  Brytyjski aktor Jude Law (nominowany do Oscara za "Wzgórze nadziei", wystąpił także w "Sztucznej inteligencji", "Utalentowanym panu Ripley") ma zagrać rolę tragicznie zmarłego Iana Curtisa, lidera grupy Joy Division. Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat biograficznego filmu. W maju tego roku o takim samym pomyśle poinformowali amerykańscy producenci Amy Hobby ("Sekretarka") i Neal Weisman.

 • Joy Division: Szokująca aukcja w internecie

  Byli muzycy grupy Joy Division w ostrych słowach skomentowali fakt wystawienia na sprzedaż wątpliwej pamiątki, jaką jest stół z kuchni, w której powiesił się wokalista Ian Curtis.

 • Joy Division: Manchester pamięta

  W przyszłą środę, 18 maja, minie 25. rocznica śmierci Iana Curtisa, wokalisty grupy Joy Division. Z tej okazji w Manchesterze, gdzie rozpoczęła się kariera legendarnej grupy, odbędą się specjalne uroczystości upamiętniające osobę Curtisa.