• Informacje na temat:

  ian dow

Artykuły na temat: ian dow
 • Ian Dow: Julia Pietrucha mnie zdradzała

  Piosenkarka właśnie pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner życiowy - Mateusz. Amerykanin Ian Dow, z którym Pietrucha była wcześniej związana, a nawet(...) rzeczy, które zostały u niej po naszym rozstaniu. A po drugie - wciąż nie uznaje ogromnego wkładu, jaki mam w jej płytę. Dow żąda od piosenkarki udziału w zyskach z płyty. Jeśli nie uda im się dogadać...

 • Mucha, Musiał i akcja "Pacyfa"

  Gwiazdy lubią pomagać, a kiedy w grę wchodzi pomoc dla potrzebujących dzieci, robią to jeszcze chętniej. Pod hasłem "Kup Pacyfę - wspieraj dzieci" Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Kisio, Aleksandra Mikołajczyk, Julia Pietrucha i Ian Dow, a także Maciej Musiał, wspierają akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 • Julia Pietrucha i Ian Dow rozstali się? Zaskakujące wyznanie męża aktorki

  ...się partnera. Opowiadała, że ma "taką otwartą duszę", jest mądry i empatyczny. Zostawił dla niej Kalifornię. Ian obudził w Julii pasję do muzyki i zaczęła nawet nagrywać płytę. Jeszcze nieco ponad rok temu Dow na swoim profilu na Facebooku chwalił się albumem ukochanej. Teraz jest to dla niego gorzkie wspomnienie, o czym napisał niedawno. "Czuję ciężar na sercu, kiedy tego typu wspomnienia wracają...

 • Pietrucha wyrusza na podbój Indii

  Julia Pietrucha ("Galeria") wybiera się razem z ukochanym Ianem w długą podróż do Indii i na razie nie wie, kiedy wróci do Polski! - Kupiliśmy bilety w jedną stronę - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym.

 • Julia Pietrucha i Ian Dow nadal razem!

  Tabloidy wieściły rozstanie Julii Pietruchy (24 l.) i Iana Dowa, a tymczasem para nadal widywana jest razem. Paparazzi spotkali aktorkę znaną z serialu "Blondynka" i jej amerykańskiego przyjaciela na spacerze w centrum Warszawy. Jak myślicie, te papierosy w ustach dodają im uroku?

 • Pietrucha chce zostać... restauratorką!

  Jeszcze niedawno Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", mówiła w wywiadach, że nie zna się kompletnie na dwóch sprawach - biznesie i gotowaniu. Coś się jednak w tej kwestii musiało ostatnio zmienić, skoro aktorka, jak donosi jeden z magazynów, zamierza otworzyć własną... restaurację!

 • Zaskakujący zwrot akcji! To Julia Pietrucha pozwie męża!

  Julia Pietrucha (28 l.) i Ian Dow (33 l.) właśnie weszli na wojenną ścieżkę. Była para zaczęła walkę o pieniądze.

 • Julia Pietrucha: Na podbój Ameryki

  Aktorka jest w szczęśliwym związku i tego szczęścia będzie bronić za wszelką cenę. Nawet jeśli musi opuścić kraj.

 • Julia Pietrucha (28 l.) i Ian Dow (33 l.) tworzyli kolorową parę. Siedem lat temu wzięli ślub w obrządku buddyjskim. Niestety, piękna miłość się skończyła, a Ian chce pozwać byłą ukochaną do sądu.

 • Podróże zastępują jej szkołę

  Julia Pietrucha, którą po wakacjach ponownie oglądać będziemy jako Sylwię Kubus w nowych odcinkach "Blondynki", od kilku lat razem z narzeczonym przemierza cały świat w poszukiwaniu - jak sama mówi - frajdy, przygody i... wiedzy.

Zdjęcia na temat: ian dow
Wideo na temat: ian dow