• Informacje na temat:

  ian mcshane

Artykuły na temat: ian mcshane
 • "Amerykańscy bogowie": Ian McShane jako pan Wednesday

  Ian McShane ("Deadwood") zagra jedną z głównych ról w telewizyjnej ekranizacji powieści Neila Gaimana, "Amerykańscy bogowie". W tym roku aktora będziemy mogli zobaczyć również w jednym z odcinków szóstego sezonu "Gry o tron".

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • "Gra o tron": Koga zagra Ian McShane?

  W sierpniu bieżącego roku informowaliśmy o angażu angielskiego aktora, Iana McShane'a, do "Gry o tron". Jednak szczegóły dotyczące roli w jaką miał wcielić się McShane były owiane tajemnicą.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • "Gra o tron": Max von Sydow jako Trzyoki Kruk

  W 6. sezonie hitu HBO do Westeros przybędą nowi aktorzy. Swój udział w produkcji potwierdzili Max von Sydow oraz Ian McShane.

 • Nowy przeciwnik Jacka Sparrowa

  Gwiazdor serial u "Deadwood", Ian McShane, będzie głównym przeciwnikiem Johnny'ego Deppa w czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • "Deadwood": HBO kręci film! Zdjęcia ruszają jeszcze w tym roku

  Spekulacje dotyczące nakręcenia filmu trwały już od dłuższego czasu. Chęć wystąpienia w nim wyrażali aktorzy (np. Ian McShane, Kim Dickens), a w lipcu dyrektor programowy HBO zdradził, że otrzymał(...) emitowany w latach 2004-2006. W rolach głównych wystąpili Ian McShane, Timothy Olyphant, Robin Weigert, William Earl Brown, Kim Dickens, Dayton Callie, Paula Malcomson. Jesteś fanem amerykańskich...

 • Gwiazda "Piratów"... krasnoludkiem

  Ian McShane, który niedawno wcielił się w postać Czarnobrodego w "Piratach z Karaibów: Na nieznanych wodach", tym razem zagra krasnoludka w nowej wersji opowieści o królewnie Śnieżce, którą szykuje Universal.

 • Powrót "Deadwood" coraz bliżej?

  ..., że scenariusz kontynuacji został już napisany wspomniał Ian McShane. "Deadwood" był emitowany w latach 2004-2006. W rolach głównych wystąpili Ian McShane, Timothy Olyphant, Robin Weigert, William...

 • "Piraci z Karaibów 4": Nowi bohaterowie

  Czwarta część serii "Piraci z Karaibów" - "Na nieznanych wodach", w reżyserii Roba Marshalla, zrealizowana w technice w 3D, z całą pewnością zawładnie wyobraźnią widzów w każdym wieku. Zwłaszcza, że do kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp) dołączą nowe, pełnokrwiste postacie.

Zdjęcia na temat: ian mcshane