• Informacje na temat:

  ian mcshane aktor

Artykuły na temat: ian mcshane aktor
 • "Gra o tron": Koga zagra Ian McShane?

  W sierpniu bieżącego roku informowaliśmy o angażu angielskiego aktora, Iana McShane'a, do "Gry o tron". Jednak szczegóły dotyczące roli w jaką miał wcielić się McShane były owiane tajemnicą.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • "Amerykańscy bogowie": Ian McShane jako pan Wednesday

  Ian McShane ("Deadwood") zagra jedną z głównych ról w telewizyjnej ekranizacji powieści Neila Gaimana, "Amerykańscy bogowie". W tym roku aktora będziemy mogli zobaczyć również w jednym z odcinków szóstego sezonu "Gry o tron".

 • W. Allen nie miał pojęcia kogo zatrudnia

  Woody Allen ( "Melinda i Melinda" ) przyznał, że nie miał pojęcia kto to jest Ian McShane, aż do dnia w którym zdecydował się, że chce mieć go obok Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" ) w swoim najnowszym filmie "Scoop".

 • "Gra o tron": Max von Sydow jako Trzyoki Kruk

  W 6. sezonie hitu HBO do Westeros przybędą nowi aktorzy. Swój udział w produkcji potwierdzili Max von Sydow oraz Ian McShane.

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

 • "Gra o tron": Pilou Asbæk jako Euron Greyjoy

  Pilou Asbæk, duński aktor, dołączył do obsady 6. sezonu "Gry o tron".

 • Johnny Depp zaskoczył dzieci

  Johnny Depp zaskoczył dzieci jednej z londyńskich podstawówek pojawiając się z niezapowiedzianą wizytą w stroju kapitana Jacka Sparrowa.

 • "Amerykańscy bogowie": Sean Harris w obsadzie!

  Sean Harris ("Rodzina Borgiów") dołączył do ekipy nowego serialu stacji STARZ. Aktor wcieli się w postać Szalonego Sweeney'a.

 • Dwayne Johnson: Rola, do której został stworzony

  "Od bardzo, bardzo dawna marzyłem o filmie o Herkulesie" - mówi Dwayne Johnson, który wciela się w legendarnego herosa, w filmie, który na ekranach naszych kin oglądać będziemy od 25 lipca.

Wideo na temat: ian mcshane aktor
 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Jack pogromca olbrzymów

  Film w reżyserii Bryana Singera jest alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Stary pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack (Nicholas Hoult) staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalanie porwanej księżniczki...

 • 9 mil

  Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem,...