• Informacje na temat:

  ian mcshane zdjęcia

Artykuły na temat: ian mcshane zdjęcia
 • "Deadwood": Zdjęcia ruszą w 2018 roku?

  Serwis TVLine informuje, że zdjęcia do kontynuacji serialu "Deadwood" rozpoczną się najprawdopodobniej w 2018 roku. HBO nie potwierdziło tych informacji.

 • "Dobry omen": Powstanie serial na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta

  Neil Gaiman rozpoczyna kolejny telewizyjny projekt. Ostatnio ruszyły zdjęcia do "Amerykańskich bogów" a w sobotę świat obiegła wiadomość, że popularny angielski autor zgodził się na realizację serialu opartego na powieści "Dobry omen".

 • "Gra o tron": Powraca ulubieniec publiczności?

  ...również sporo nowych twarzy. W przyszłym roku w adaptacji "Pieśni Lodu i Ognia" wystąpią m.in. Pilou Asbæk (Euron Greyjoy), Max von Sydow (Trójoka Wrona), Ian McShane, Sebastian Croft (młody Ned...

 • "Amerykańscy bogowie": Omid Abtahi wystąpi w 1. sezonie

  ...), Ian McShane (Mr. Wednesday) i Emily Browning (Laura Moon). W ostatnim czasie do serialu dołączyli również Yetide Badaki, Bruce Langley, Cloris Leachman, Chris Obi, Mousa Kraish, Peter Stormare oraz(...) stacja Starz zrealizuje drugi sezon "Amerykańskich bogów"? Co prawda nie mamy jeszcze żadnej oficjalnej informacji (obecnie trwają zdjęcia na planie w Toronto), ale Neil Gaiman zdradził na Twitterze...

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  ...katedry. Młody ksiądz Philip (Matthew Macfadyen) odwiedza opactwo Kingsbridge. Zastaje tam umierającego starego przeora. Zostaje wybrany na jego następcę. Pomaga mu w tym biskup Waleran Bigod (Ian McShane), który oczekuje, że Philip mu się odwdzięczy. Wkrótce do Kingsbridge przybywa w poszukiwaniu pracy kamieniarz Tom (Rufus Sewell). Duchowny nie ma dla niego propozycji, ale zrządzenie losu sprawia...

 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  .... Serial na podstawie tej powieści zadebiutuje na antenie stacji Starz prawdopodobnie w pierwszej połowie 2017 roku. W obsadzie znaleźli się Ian McShane (Mr. Wednesday), Ricky Whittle (Shadow(...) i trzymają w ogromnym napięciu do ostatnich chwil - tłumaczy Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN. Wataha Prace na planie "Watahy" nadal trwają (zdjęcia ruszyły 9 października i potrwają...

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • Ruszyły zdjęcia do "Piratów..."!

  Producent Jerry Bruckheimer poinformował na swoim koncie w serwisie Twitter, że na Hawajach ruszyły zdjęcia do czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • Kogo zagra Penelope Cruz?

  Producent Jerry Bruckheimer zdradził, że w czwartej części "Piratów z Karaibów" Penelope Cruz wcieli się w postać córki przeciwnika Jacka Sparrowa - Czarnobrodego (Ian McShane).

 • Gwiazda "Piratów"... krasnoludkiem

  Ian McShane, który niedawno wcielił się w postać Czarnobrodego w "Piratach z Karaibów: Na nieznanych wodach", tym razem zagra krasnoludka w nowej wersji opowieści o królewnie Śnieżce, którą szykuje Universal.