• Informacje na temat:

  ian ziering aktor

Artykuły na temat: ian ziering aktor
 • Ian Ziering drży o córki!

  Ian Ziering (54 l.) i jego żona od jakiegoś czasu żyją w ciągłym niepokoju!

 • Serialowy gwiazdor zaręczony

  Ian Ziering - szerokiej publiczności bardziej znany jako Steve Sanders z kultowego serial u "Beverly Hills 90210" - wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

 • Ian Ziering: „Program Tori Spelling to katastrofa!”

  Kolega Tori Spelling (41 l.) z serialu „Beverly Hills 90210”, Ian Ziering (50 l.), uważa, że jego koleżanka popełnia duży błąd, publicznie opowiadając o swoich intymnych problemach.

 • Gwiazdor serialu "Beverly Hills, 90210" tatą

  Były gwiazdor serialu "Beverly Hills, 90210", Ian Ziering, został po raz pierwszy tatą. Aktor i jego żona Erin Ludwig w nocy z poniedziałku na wtorek powitali na świecie córkę.

 • Ian Ziering: Fajnie bujać się z nim po mieście

  Jednym z najsympatyczniejszych bohaterów "Beverly Hills, 90210" niezaprzeczalnie był Steve Sanders, najlepszy przyjaciel Brandona. Jak się okazuje, grający go Ian Ziering to także facet, z którym chcielibyście imprezować w gorącej Kalifornii. Kolejne miłosne podboje Steve’a możecie śledzić na CBS Drama, w dni robocze, o 10:00, 14:00 i 21:00, a Iana poznacie lepiej dzięki nam.

 • Pola z gwiazdorem "Beverly Hills 90210" dla bezdomnych zwierząt

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Let's Go Home" Poli Pospieszalskiej.

 • "Beverly Hills 90210": Ian Ziering - pora na zmianę

  ...większość z aktorów stanąłem do walki o rolę. Miałem ogromne szczęście, że udało mi się pokonać moich kontrkandydatów. Dziś słyszysz „BH 90210” i myślisz... - Niezapomniana przygoda. Dziesięć(...) serialową ikonę i zagrać coś razem. To właśnie lubię w zawodzie aktora – niespodzianki. Zdradź, jak wyglądają twoje plany na najbliższą przyszłość.  - Mam dobrą wiadomość dla fanów. Wracam na serialowe...

 • Gwiazda serialu na ślubnym kobiercu

  Gwiazda popularnego w latach 90. serial u "Beverly Hills, 90210" w miniony weekend po latach spotkały się w tym samym gronie z okazji ślubu Iana Zieringa - serialowego Steve'a.

 • Steve z Beverly Hills zaręczony

  Ian Ziering , bardziej znany jako Steve Sanders z kultowego serial u "Beverly Hills 90210", wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

 • Simon Cowell wspiera Polę

  Teledysk "Let's Go Home" Poli Pospieszalskiej powstał z myślą o bezdomnych zwierzętach. Polską wokalistkę w walce o poprawę ich losu wspiera Simon Cowell, juror brytyjskiego "Mam talent" i amerykańskiego "X Factora".

Dyskusje na temat: ian ziering aktor
 • Re: Ian Ziering: Fajnie bujać się z nim po mieście

  Ian Ziering i jego słynne selfie, ciekawe (...). Cytuję, Selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku (...). Jeżeli zamiszczone zdjęcie jest autoportretem(...) poprostu, że pewien profesjonalny fotograf zrobił zdjęcie jak jeden aktor robi sobie zdjęcie komórką. Ludzie patrzą, oglądają i myslą, ale super, a tutaj totalna bzdura, nie trzeba dużej wyobraźni, żeby