• Informacje na temat:

  ibisz młody

Artykuły na temat: ibisz młody
 • Krzysiek Ibisz nie chce być jak Rozenek! Podał swój prawdziwy wiek!

  Krzysiek Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy. Z metryką nie zamierza jednak kombinować...

 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • Krzysztof Ibisz został oszukany!

  Krzysztof Ibisz (49 l.) żali się, że padł ofiarą wyłudzenia w internecie!

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Ibisz odstawił botoks!

  ...estetycznej. Najwyraźniej uznał, że najbardziej kompetentną osobą będzie niejaki Piotr Kaszubski, który lansuje się w mediach, jako młody milioner. "Widać, że Ibisz miał wypełnione dolinę łez i bruzdy(...)Krzysztof Ibisz (48 l.) stał się prawdziwym obiektem kpin i żartów, a to za sprawą swoich desperackich prób poprawiania swojej urody i udawaniu nastolatka. Znany prezenter zaprzeczał, że...

 • Krzysztof Ibisz: Nowe wyzwania

  W życiu zawodowym Krzysztofa Ibisza znów duże ożywienie. Niedawno miał zdjęcia do filmu, a już wkrótce rusza jego nowy program w Polsacie.

 • Krzysztof Ibisz rozwodzi się!

  ...43-letni Krzysztof Ibisz po 3 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną Anną Nowak-Ibisz (42 l.) - donosi dzisiejszy "Fakt". Będzie to drugi rozwód w życiu prezentera. Krzysztof i Anna poznali się jeszcze w liceum. Zostali wtedy parą, ale Ibisz niespodziewanie zakończył związek, tłumacząc, że jest jeszcze zbyt młody, by wiązać się z kimś na poważnie. "Wierzył, że jeszcze wiele miłości i pięknych...

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

 • Kamiński woli Cichopek i Ibisza

  Emilian Kamiński , aktor i właściciel Kamienicy, w swoim teatrze stawia na celebrytów - bo jak mówi - "gwiazdy przyciągają publiczność". Uważa, że Cichopek i Ibisz więcej potrafią niż absolwenci szkół teatralnych.

 • Krzysztof Ibisz: Kocha się raz?

  Krzysztof Ibisz zamierza ożenić się po raz trzeci, chociaż już po pierwszym ślubie, transmitowanym przez stację TVN, zarzekał się, że nigdy więcej! Do trzech razy sztuka?

Dyskusje na temat: ibisz młody
 • Re: Ibisz aktorem. Czyżby powrót do "korzeni"?

  Przesadzacie,grał jako młody i jeszcze nie zmanierowany człowiek w bardzo fajnym serialu Gdańsk 39,i grał dobrze choć fakt że głównie j udziela się prowadząc teleturnieje i inne badziewia zamiast być aktorem,szkoda bo miał potencjał na dobrego a teraz nie wiadomo czy jak zagra to będzie klapa czy coś więcej.

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Kto powiedział Ibiszowi, że dobrze wygląda po 40 wiecznie młody Krzysztof Ibisz ha ha ha Zaczesana grzyweczka na bok jak tupecik i te wary bbbbbbbllllllllllllllllleeeeeeeeeeeee

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  To ja proponuję Kasi Cichopek dać blond perukę i będzie Hanką :-). Przecież to uniwersalna postać, wszędzie jej pełno to i tu sobie da radę grając dwie role jednocześnie. idąc za ciosem możemy dla Hanki stworzyć postać kochanka... może Krzysiek Ibisz? :-) za młody:)))