• Informacje na temat:

  ibisz młody

Artykuły na temat: ibisz młody
 • Anna Chodakowska i Krzysztof Ibisz: Co naprawdę ich łączyło?

  Był młody, przystojny i dobrze wychowany. Aktorka od razu zwróciła na niego uwagę, a on... na nią. Do czego doprowadziła ta fascynacja?

 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • Krzysiek Ibisz nie chce być jak Rozenek! Podał swój prawdziwy wiek!

  Krzysiek Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy. Z metryką nie zamierza jednak kombinować...

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Krzysztof Ibisz został oszukany!

  Krzysztof Ibisz (49 l.) żali się, że padł ofiarą wyłudzenia w internecie!

 • Krzysztof Ibisz: Nowe wyzwania

  W życiu zawodowym Krzysztofa Ibisza znów duże ożywienie. Niedawno miał zdjęcia do filmu, a już wkrótce rusza jego nowy program w Polsacie.

 • Ibisz odstawił botoks!

  ...estetycznej. Najwyraźniej uznał, że najbardziej kompetentną osobą będzie niejaki Piotr Kaszubski, który lansuje się w mediach, jako młody milioner. "Widać, że Ibisz miał wypełnione dolinę łez i bruzdy(...)Krzysztof Ibisz (48 l.) stał się prawdziwym obiektem kpin i żartów, a to za sprawą swoich desperackich prób poprawiania swojej urody i udawaniu nastolatka. Znany prezenter zaprzeczał, że...

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

 • Krzysztof Ibisz rozwodzi się!

  ...43-letni Krzysztof Ibisz po 3 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną Anną Nowak-Ibisz (42 l.) - donosi dzisiejszy "Fakt". Będzie to drugi rozwód w życiu prezentera. Krzysztof i Anna poznali się jeszcze w liceum. Zostali wtedy parą, ale Ibisz niespodziewanie zakończył związek, tłumacząc, że jest jeszcze zbyt młody, by wiązać się z kimś na poważnie. "Wierzył, że jeszcze wiele miłości i pięknych...

 • Krzysztof Ibisz: Kocha się raz?

  Krzysztof Ibisz zamierza ożenić się po raz trzeci, chociaż już po pierwszym ślubie, transmitowanym przez stację TVN, zarzekał się, że nigdy więcej! Do trzech razy sztuka?

Wideo na temat: ibisz młody
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

Dyskusje na temat: ibisz młody
 • Re: Ibisz aktorem. Czyżby powrót do "korzeni"?

  Przesadzacie,grał jako młody i jeszcze nie zmanierowany człowiek w bardzo fajnym serialu Gdańsk 39,i grał dobrze choć fakt że głównie j udziela się prowadząc teleturnieje i inne badziewia zamiast być aktorem,szkoda bo miał potencjał na dobrego a teraz nie wiadomo czy jak zagra to będzie klapa czy coś więcej.

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Kto powiedział Ibiszowi, że dobrze wygląda po 40 wiecznie młody Krzysztof Ibisz ha ha ha Zaczesana grzyweczka na bok jak tupecik i te wary bbbbbbbllllllllllllllllleeeeeeeeeeeee

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  To ja proponuję Kasi Cichopek dać blond perukę i będzie Hanką :-). Przecież to uniwersalna postać, wszędzie jej pełno to i tu sobie da radę grając dwie role jednocześnie. idąc za ciosem możemy dla Hanki stworzyć postać kochanka... może Krzysiek Ibisz? :-) za młody:)))