• Informacje na temat:

  ibisz nad morzem

Artykuły na temat: ibisz nad morzem
 • Krzysztof Ibisz: Ukochana nie chce wziąć z nim ślubu?!

  Ukochanej Krzysztofa Ibisza (50 l.), Patrycji Madejskiej (33 l.) ponoć nie spieszy się do ołtarza.

 • Ibisz wynagradza synom dramat

  Drugi rozwód Krzysztofa Ibisza oznacza, że drugie dziecko będzie wychowywać się w rozbitej rodzinie. Prezenter stara się ochronić synów przed rodzinnym dramatem i poświęca im bardzo dużo czasu.

 • Beata Kozidrak przeżywa trudne chwile. Najpierw rozwód z mężem, a teraz choroba!

  Najpierw ogłosił w tabloidzie, że ich trwające 36 lat małżeństwo było pomyłką. Po kilku dniach pojechał nad morze z nową partnerką. Choć wiedział, że z racji rozwodu z Beatą jest celem wielu(...) i z pamięcią. Z rodzeństwem walczymy o to, aby było jej jak najlepiej - wyznała Beata pod koniec maja w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż".  Odkąd przeniosła się do Warszawy, trudniej jej...

 • Siwiec rozbiła małżeństwo swojego chłopaka?

  Miss Euro gościła ostatnio w programie Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę", w którym to postanowiła opowiedzieć o trudnych początkach swojego związku z Mariuszem Raduszewskim. Para po raz pierwszy spotkała się nad polskim morzem, gdzie Siwiec walczyła o tytuł Miss. Na imprezie po konkursie wypatrzyła przystojnego chłopaka, który od razu zawrócił jej w głowie. Mariusz początkowo nie...

 • Cudowny weekend w Sopocie

  Ibiszem i Kasią Cichopek. W tym roku gwiazda "Klanu" nie musiała uczestniczyć w próbach, bo do Sopotu przyjechała jako gość. - Świetnie się bawiłam na wszystkich koncertach, a przy okazji odpoczęłam nad morzem, spotkałam się ze znajomymi. Bardzo lubię przyjeżdżać to Sopotu, bo to magiczne miasto. Spędziłam tu znowu cudowny weekend!  - powiedziała po zakończeniu festiwalu.

 • Anna Nowak-Ibisz: Specjalistka od gadżetów

  Nie wyobraża sobie życia bez czerwonej parasolki z lampką w rączce oraz noża do ostryg. Od trzech lat Anna Nowak-Ibisz zapoznaje nas z różnymi gadżetami, które ułatwiają życie. Robi to z sercem i pasją!