• Informacje na temat:

  ich córki wyglądają

Artykuły na temat: ich córki wyglądają
 • Andrzej Grabowski: Jak dziś wyglądają jego relacje z zięciem?

  Obaj od początku świetnie się rozumieli. Andrzej Grabowski (66 l.) nie oceniał zięcia Pawła Domagały (34 l.), tylko dał mu szansę. Cenił go za skromność, talent aktorski, muzyczny i lubił go jako człowieka, a co najważniejsze, widział, że jest odpowiedzialnym mężem jego córki Zuzanny (35 l.). Jednak w ostatnich miesiącach ich relacja skomplikowała się. A jak jest obecnie?

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Tak wyglądają pączki od Magdy Gessler. 9 złotych za sztukę!

  Przed cukierniami i pączkarniami ustawiają się dzisiaj długie kolejki. Podobnie jest przed przybytkiem Magdy Gessler i jej córki Lary. Za jednego pączka trzeba zapłacić tam 9 złotych - to dość(...) nich jest do niczego. 30 żółtek na kilogram mąki - to się czuje. I jeszcze masełko... Same grzechy, ale musicie ich spróbować. Lepiej mało a pysznie - i dla wagi, i dla smaku" - pisze Gessler na...

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Jaka matka, taka córka?

  Sławne mamy i ich córki, które często wyglądają jak... siostry! Na pewno znacie je ze szklanego ekranu i może nawet nie wiedzieliście, że są ze sobą spokrewnione.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Robert Rozmus: Córka nauczyła mnie cierpliwości

  ...dnia codziennego. Na szczęście ich miłość potrafi przezwyciężyć każdą przeszkodę. Artysta zdradził "Na Żywo", czy pozwala sobie jeszcze na flirty, dlaczego zdarza mu się podpierać nosem, a także, jak wyglądają jego zabawy z dzieckiem. Fani mogą pana teraz zobaczyć w spektaklu "Pierwsza randka" w warszawskim Teatrze Komedia. Czy XXI wiek sprzyja schadzkom? Robert Rozmus: - Nie wiem, nie randkuję...

 • Agnieszka Jastrzębska: 200 imprez rocznie!

  Prowadząca reality show "Kto poślubi mojego syna?" opowiada o kulisach pracy na planie i o tym, czy program ją czegoś nauczył jako matkę.

 • Połączyło ich wielkie uczucie. Były romantyczne zaręczyny, ale nieoczekiwanie ona poślubiła innego.

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

Wideo na temat: ich córki wyglądają
 • Zwiastun 9. odcinka "Przyjaciółek"

  wyglądają jak para, które urządza swoje gniazdko. Indze podoba się ta rola. Patrycja podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michałowi (Marcin Rogacewicz) nie podoba się ten(...)Anka mówi Pawłowi, że ich córka, Julka (Nicole Bogdanowicz), wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem (Kamila Kula). Paweł jest wściekły, nie wierzy, że doszło do tego „pod ich nosem”. Po rzeczowej