• Informacje na temat:

  ich ostatni taniec

Artykuły na temat: ich ostatni taniec
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Burza wokół werdyktu widzów "Tańca z gwiazdami". Dzięki ich głosom w finale zobaczymy nie Macademian Girl, która zdawała się faworytką, a - zdaniem jurorów - słabiej tańczącego Tomasza "Gimpera" Działowego! Sprawę skomentowała Anna Nowak-Ibisz.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska nago na parkiecie?

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska rozpocznie występ, leżąc na parkiecie obsypana płatkami róż. Pamiętacie "American Beauty"?

 • Ola Jordan odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" przez ciążę?!

  ...się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, gdy właśnie "Wirtualne Media" poinformowały, że z programem pożegnała się jedna z jurorek.  W nowej edycji nie zobaczymy Aleksandry Jordan. Powodem(...) i Michała Malitowskiego.  Jak myślicie, władze Polsatu znajdą zastępstwo za Olę Jordan, czy jury pozostanie w okrojonym składzie? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  ...- Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • Iwona Pavlović: Koszmarne warunki mieszkaniowe jurorki "Tańca z gwiazdami"

  ...zakończenia sprawy cieszy się jurorka Iwona Pavlović, która - podobnie jak Joanna - borykała się z biedą i mieszkała w spartańskich warunkach. "Kiedy byłam w wieku Asi, mieszkałam w Londynie. Moich(...), wiem, co to znaczy, kiedy ma się pasję w sobie i oszczędza na jedzeniu, na wielu różnych rzeczach tylko po to, żeby tę pasję realizować. Litość to jest ostatnie słowo, które bym przypisywała Asi. To...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Z ostatniej chwili! Ewelina Lisowska wraca do "Tańca z gwiazdami"! Jak to możliwe?!

  ..., jednogłośną decyzją jury i producentów show, do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca para, która odpadła w ostatnim odcinku. Cieszycie się, że znowu zobaczycie Ewelinę Lisowską...

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

Zdjęcia na temat: ich ostatni taniec
Wideo na temat: ich ostatni taniec
 • Basia Kurdej-Szatan o ciąży: nie wiem kiedy wyjdzie!

  Basia Kurdej-Szatan jest największą gwiazdą aktualnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Po ostatnim odcinku na żywo nasz reporter zapytał jej, kiedy planuje urodzić drugie dziecko. Aktorka nie potrafiła opanować swoich emocji!

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Sandra Kubicka o trudnej relacji z mamą!

  Sandra Kubicka po ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” opowiedziała nam o trudnej relacji ze swoją mamą. Modelka nie kryła wzruszenia.

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

Dyskusje na temat: ich ostatni taniec