• Informacje na temat:

  ich pierwszy pocałunek

Artykuły na temat: ich pierwszy pocałunek
 • Pierwszy pocałunek

  Zespół doktora Góry jedzie na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Szef stacji zgadza się, by ukochany pacjentki wsiadł do karetki...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Na Wspólnej": Pierwszy pocałunek

  Wyjaśni, że chłopak należy do paczki, którą podejrzewa o eksperymentowanie ze środkami odurzającymi. Wyzna, że jej młodsza córka też brała narkotyki, choć nikt by się tego po niej nie spodziewał. Po prostu pozory bywają mylące. Po chwili przeprosi Janusza, że zamęcza go opowieściami o swoich porażkach. Będzie bardzo zaskoczona, gdy ten znienacka pocałuje ją w usta. Szybko wycofa się...

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • "M jak miłość": Pierwszy pocałunek

  Znajomość Morawskiego (Tomáš Kollárik) i Krawczykówny (Barbara Wypych) wkroczy na nowe tory.

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • "O mnie się nie martw": Pierwszy pocałunek Igi i Marcina!

  W końcu stanie się to, co wisi w powietrzu od pierwszego odcinka najnowszego hitu Dwójki “O mnie się nie martw" i na co czekają jego zagorzali fani: Marcin (Stefan Kaszuba) złoży namiętny pocałunek na ustach Igi (Joanna Kulig)! Sprawdź, w jakich okolicznościach!

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "M jak miłość": Ich pierwszy pocałunek

  Basia (Gabrysia Raczyńska) okaże się niezwykle skuteczną swatką. Sprawdź szczegóły!

 • Pierwszy pocałunek Liv Tyler

  Pocałunki są indywidualne i niepowtarzalne, a za każdym kryje się odrębna historia. Jedną z nich, wspólnie z Liv Tyler opowiedział w swoim nowym filmie "Short Film about Kissing" dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wim Wenders. Grająca w nim główna rolę Liv Tyler, przy dźwiękach fortepianu przechadza się po pustym pokoju i wspomina emocje związane ze swoim pierwszym pocałunkiem.

Zdjęcia na temat: ich pierwszy pocałunek
Wideo na temat: ich pierwszy pocałunek
 • "M jak miłość": Pierwszy pocałunek Marzenki i Andrzejka

  Andrzejek wciąż adoruje Marzenkę, a dziewczyna daje mu w końcu „zielone światło”. Czy ich pierwszy pocałunek będzie równie namiętny jak… pierwsze spotkanie? Ciekawych zapraszamy na 1191. odcinek „M jak miłość” - i kolejną scenę przedpremierową!

 • Pierwszy wschód słońca

  Kurt i Paul są razem od dwóch lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem, ciesząc się upalnym latem i eksplorując nocne życie Chicago. Kurt sprzedaje na imprezach trawkę. Pewnego dnia poznaje Kevina i zgadza się dostarczyć towar do jego mieszkania. Kiedy Kevin próbuje go uwieść, Kurt odmawia, ale nie może przestać myśleć o tym, co się stało. W końcu pod wpływem impulsu Kurt zrywa z Paulem, wpędzając go w rozpacz. Kurt natomiast korzysta z odzyskanej wolności. Cały czas jednak myśli o tym, co...

 • Dawid Woliński wspomina swój pierwszy pocałunek!

  Dawid Woliński znany z robienia sobie "słit foci" w windzie został zapytany o swój pierwszy pocałunek. "To była moja przyjaciółka z podstawówki, Aneta Studzińska. Piękna dziewczyna, byłem zakochany po uszy. (...) Niesamowita historia na trzepaku i pod trzepakiem. (...) A potem zakochałem się w jej koleżance" - wspomina Dawid. Zaskoczeni, że z niego taki łamacz kobiecych serc? (Starry.tv/x-news)

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...

Dyskusje na temat: ich pierwszy pocałunek