• Informacje na temat:

  ich troje ma raka

Artykuły na temat: ich troje ma raka
 • Michał Wiśniewski wyznaje: "Ja naprawdę mam raka"

  Gdy do Michała Wiśniewskiego (43 l.) dotarło, że popularność pcha go w złym kierunku, a jego życie to równia pochyła, powiedział: „Dość!”. Wziął sprawy w swoje ręce. Jakie są efekty tej decyzji?

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Michał Wiśniewski przesadził. Specjalista nie ma wątpliwości: "Promocja chamstwa!"

  Michał Wiśniewski (43 l.) pozwolił komikom obśmiać chorobę, byłą żonę, matkę swoich dzieci i zmarłą na raka gwiazdę. Choć obecna towarzyszka życia broni wokalistę, specjalista ds. wizerunku nie ma wątpliwości: to promocja chamstwa!

 • Michał Wiśniewski: Mam raka

  Lider Ich Troje za pośrednictwem internetu poinformował fanów o chorobie nowotworowej.

 • Wiśniewski ma raka

  Najnowszy wpis Michała Wiśniewskiego (39 l.) na Facebooku jest zaskakujący - wokalista informuje w nim o swojej chorobie.

 • Michał Wiśniewski: Rak to żadna promocja

  Gdyby lider Ich Troje mógł tylko cofnąć czas... Chory na raka wokalista żałuje, że publicznie opowiedział o nowotworze.

 • Wiśniewski: To w końcu ma raka czy nie?!

  Pomieszanie z poplątaniem... Odkąd Michał Wiśniewski (40 l.) na Facebooku wyznał, że ma raka, z różnych stron dochodzą sprzeczne informacje na temat jego stanu zdrowia.

 • Michał Wiśniewski i jego kolejna choroba

  Wokalista grupy Ich Troje choruje na przewlekłą przypadłość o nazwie łuszczyca.

 • Grażyna i Marian Kociniakowie: Los nie był dla nich łaskawy. Przeżyli kryzys, pożar, kradzież

  Gdy opłakiwał śmierć żony, był całkowicie załamany. Nie chciał przyjmować kondolencji, nie przyszedł nawet na pogrzeb! Przyjaciołom zwierzył się, że nie chce już żyć... Ich miłość była jak(...) roku przygarnęli ich rodzice Grażyny. Potem dzięki znajomościom dostali wymarzone gniazdko - 58 metrów kwadratowych na Saskiej Kępie, w którym mieszkali aż do śmierci. W tym mieszkaniu Marian Kociniak...

 • Mel C boi się raka

  Mel C, znana także jako Sporty Spice z grupy Spice Girls, żyje w ciągłym strachu, że zachoruje na raka. Wokalistka ma bowiem złe doświadczenia związane z tą chorobą, która zabrała troje z jej dziadków i paru dobrych przyjaciół.

Wideo na temat: ich troje ma raka
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".