• Informacje na temat:

  ich troje solistki

Artykuły na temat: ich troje solistki
 • Charytatywni Ich Troje

  Justyna Majkowska z grupy "Ich Troje" wraz z Krakowskim Impresariatem Artystycznym - organizatorem "Festiwalu Ognia, Światła i Dźwięku", zwracają się z prośbą o pomoc. "Ze względu na nieudaną chemoterapię pięcioletniego Przemka Sowy, prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu przeszczepu szpiku kostnego".

 • Siostra Grycan z Ich Troje!

  To nie żart. Weronika Grycan została współpracowniczką zespołu Michała Wiśniewskiego!

 • "Otworzyłam kolejne drzwi"

  Magdę Pokorę znamy przede wszystkim jako wokalistkę grupy Ich Troje. Po sukcesach osniesionych z zespołem postanowiła spróbować swych sił jako solistka. Na rynku ukazał się jej pierwszy solowy album "Empiryzm" nagrany pod pseudonimem Magda Femme. O tym jak doszło do jego nagrania, skąd wziął się pseudonim i Internecie z artystką rozmawiał Konrad Sikora

 • Bitwa na... wąsy Małysza

  Ostatni skok Adama Małysza w "Bitwie na głosy" specjalnymi wąsami uczcili prowadzący Hubert Urbański, Michał Wiśniewski oraz bracia Golcowie. Z programem pożegnała się ekipa lidera Ich Troje z Łodzi.

 • Marta Wiśniewska trzyma kciuki za Michała Wiśniewskiego

  Co jakiś czas media donoszą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska nie mogą się porozumieć w sprawie alimentów. Mandaryna próbuje jednak zachować dystans i powściągliwość. Podkreśla, że kibicuje byłemu mężowi w jego nowym życiu i liczy, że sukcesy męża przełożą się także na jej sytuację.

 • Beyonce: Problem z Blu Cantrell?

  Beyonce Knowles spędza sen z oczu organizatorom ceremonii rozdania nagród MOBO, przyznawanych w Wielkiej Brytanii czarnoskórym artystom. Wokalistka wysunęła listę tak absurdalnych żądań dotyczących własnego udziału w tej imprezie, że dla wszystkich stało się jasne, że po prostu nie ma ochoty tam się pokazywać.

 • Wakacje naszych gwiazd

  Piotr Rubik ma ochotę lecieć na Ibizę, a Robert Gawliński zabiera swoją rodzinę na miesiąc do Grecji. Polskie gwiazdy też lubią odlotowe wakacje!

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?