• Informacje na temat:

  ich troje w sylwestra

Artykuły na temat: ich troje w sylwestra
 • Muzyk Ich Troje znalazł nową miłość

  Prawie rok temu 35-letniemu Jackowi zawalił się świat. Gdy wrócił do domu po koncertach w Stanach z zespołem Ich Troje okazało się, że jego żona Dorota (35 l.) wyprowadziła się do jego 21-letniego(...) wiem, że nie jest to zwykła znajomość". Znają się krótko, więc ich wspólne plany nie wykraczają poza najbliższego Sylwestra, którego zamierzają spędzić razem - wyjeżdżają do znajomych Łągwy. Jacku...

 • Na płycie Ich Troje "Ósmy pasażer Nostromo" pojawi się utwór "To Się Stało - To Nie Film" pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu Sylwestra Latkowskiego "Pedofile".

 • Meghan Markle ma wiele do ukrycia! Dramatyczne doniesienia o jej rodzinie wychodzą na jaw!

  Meghan Markle (36 l.) i książę Harry (33 l.) są małżeństwem od 19 maja 2018 roku. Ten dzień był dla młodej pary bardzo szczęśliwy, jednak rodzina panny młodej nie przestaje zaskakiwać i to niestety negatywnie. W mediach pojawiają się nowe informacje o mrocznej przeszłości bliskich świeżo upieczonej księżnej Sussex.

 • Sylwester bez Ich Troje i Mandaryny!

  Koncert grupy Ich Troje z gościnnym udziałem Mandaryny podczas sylwestra we Wrocławiu nie odbędzie się. Fani grupy Michała Wiśniewskiego organizują protest.

 • Jarosław Bieniuk: pierwsza taka decyzja po śmierci Ani Przybylskiej. Piłkarz podjął wyzwanie!

  Jarosław Bieniuk (37 l.), były piłkarz i dyrektor piłkarskiej akademii Lechii Gdańsk, codziennie przekonuje się, że nie jest łatwo wychowywać samemu troje dzieci. Niebawem przed sportowcem kolejne wyzwanie!

 • Ich Troje mają nową wokalistkę!

  Sporo zmian w zespole Ich Troje - poznaliśmy nazwisko nowej wokalistki wybranej w castingu. Z kolei menedżerką grupy została Dominika Tajner, nowa ukochana Michała Wiśniewskiego.

 • Michał Fajbusiewicz wyznaje: "Stałem się gorszym człowiekiem"

  Znany dziennikarz telewizyjny nie miał lekkiego życia. Kłopoty z alkoholem, rozwód. Jak mówi – błędy młodości. Dzięki jego programowi „Magazyn kryminalny 997” i działaniom policji udało się rozwikłać wiele zagadek. Tygodnikowi „Na Żywo” Michał Fajbusiewicz (66 l.) opowiedział o tym, jak zmieniła go praca w telewizji.

 • Michał Wiśniewski broni Sylwestra Latkowskiego

  Michał Wiśniewski, wokalista grupy Ich Troje, zdecydował wypowiedzieć się w sprawie zamieszania, jakie wytworzyło się wokół filmu "Gwiazdor" Sylwestra Latkowskiego. Wytwórnia Universal zadecydowała bowiem o obniżeniu budżetu filmu i zdaniem reżysera chce go ocenzurować.

 • Agnieszka Kaczorowska szykuje się do roli mamy?

  Agnieszka Kaczorowska zacznie zmieniać pieluchy? Swego męża Macieja Pelę, też tancerza, poznała w czerwcu ub.r. Pod koniec roku zaczęli się spotykać, w sylwestra już byli parą, wiosną się zaręczyli(...) nowożeńcy spędzili na Seszelach, sprzyjał karesom. A może z podróży poślubnej wrócili już we troje? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Nowa miłość w Ich Troje

  Po kilku miesiącach od bolesnego rozwodu Jacek Łągwa z Ich Troje znów jest uśmiechnięty.