• Informacje na temat:

  ida

Artykuły na temat: ida
 • Ida Nowakowska nie boi się porównań do Kurdej-Szatan!

  Ida Nowakowska (29 l.) po zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan (34 l.) z Telewizji Polskiej przejęła wszystkie jej obowiązki w programie "The Voice Kids". Telewidzowie po emisji pierwszego odcinka zaczęli porównywać celebrytki.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Ida Nowakowska: Kłócę się z mężem do upadłego

  Ida Nowakowska-Herndon (29 l.) od niedawna jest nową twarzą TVP. W wywiadzie dla tygodnika "Na Żywo" opowiedziała o swoim pożyciu małżeńskim. Jak się okazuje, nie jest kolorowo.

 • BAFTA: "Ida" nominowana!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu dzieł nominowanych do tegorocznej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny - podaje w piątek, 9 stycznia, brytyjska prasa.

 • Ida Nowakowska planuje wielkie zmiany! Zostanie mamą?!

  Ona robi karierę w Polsce, on kształci się w Paryżu. Małżeństwem są od przeszło czterech lat i już nie mogą się doczekać, aż zostaną rodzicami. Ida Nowakowska (29 l.) tłumaczy, że mogą żyć na odległość, bo nie mają jeszcze dzieci. Gwiazda coraz częściej marzy jednak o tym, aby zostać mamą. "Dobremu Tygodniowi" zdradza, co jest dla niej w życiu najważniejsze.

 • "Ida" Europejskim Filmem Roku?

  W Sewilli ogłoszono nominacje do 27. Europejskich Nagród Filmowych. Polska "Ida" jest jednym z faworytów tegorocznej edycji.

 • Sensacyjne wieści! Ida Nowakowska już odchodzi z "Pytania na śniadanie"!

  Ida Nowakowska (28 l.) poinformowała, że jej przygoda z programem śniadaniowym TVP właśnie dobiegła końca. Co się stało?

 • "Ida" z Europejską Nagrodą Filmową?

  Najlepszy film, reżyser, aktorka i scenariusz - w tych kategoriach szanse na Europejskie Nagrody Filmowe ma "Ida" Pawła Pawlikowskiego. 27. gala "europejskich Oscarów" odbędzie się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze. "Ida" jest wśród faworytów - uważa dyrektor PISF Agnieszka Odorowicz.

 • Ida Nowakowska: Jaką drogę w końcu wybierze?

  Ida Nowakowska (28 l.) powoli staje się największą gwiazdą TVP. Pojawiła się tam jednak w atmosferze skandalu. Media donoszą, że to ona wygryzła Kurdej-Szatan, która za swe poglądy wyleciała z telewizji...

 • "Ida" z szansą na Cezara

  Francuska Akademia Sztuki i Techniki Filmowej ogłosiła nominacje do Cezarów. Na liście wyróżnionych dzieł znalazła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

Zdjęcia na temat: ida
Wideo na temat: ida
 • Ida Nowakowska marzy o trójce dzieci!

  Ida Nowakowska zdradziła nam, że już od dawna marzy, aby zostać matką. Chciałaby mieć co najmniej trójkę dzieci. Zobaczcie nagranie!

 • Looper - Pętla czasu

  "Looper" opowiada historię płatnego zabójcy pracującego dla mafii, który został wysłany do przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Wszystko idzie gładko do momentu, w którym główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje... samego siebie.

 • Ida Nowakowska wybrała już imię dla dziecka!

  Ida Nowakowska wybrała już imię dla dziecka. Zobaczcie nagranie!

 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

Dyskusje na temat: ida