• Informacje na temat:

  ida nowakowska

Artykuły na temat: ida nowakowska
 • Ida Nowakowska: Jaką drogę w końcu wybierze?

  Ida Nowakowska (28 l.) powoli staje się największą gwiazdą TVP. Pojawiła się tam jednak w atmosferze skandalu. Media donoszą, że to ona wygryzła Kurdej-Szatan, która za swe poglądy wyleciała z telewizji...

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie i małżeństwie. Jak naprawdę wygląda jej związek?

  Ida Nowakowska (28 l.) zaczęła od udziału w tanecznym show, a dziś sama prowadzi programy w telewizji. Czy intensywna praca nie odbije się na jej marzeniach? Czy uda jej się zostać mamą trojga pociech? I jak naprawdę wygląda jej małżeństwo? Czy zdarzają się ostre kłótnie? O tym wszystkim tancerka opowiedziała w rozmowie z "Na Żywo".

 • Maciej Zakościelny zaśpiewa

  Macieja Zakościelnego, Stanisławę Celińską, Piotra Bajora i Macieja Marczewskiego usłyszymy w spektaklu muzycznym "To idzie młodość...", którego premiera odbędzie się w piątek, 28 listopada, w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

 • Ida Nowakowska: Jej tata to znany pisarz, Marek Nowakowski!

  Część widzów pamięta jej występy w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Zajęła wtedy 9. miejsce, co zmotywowało ją do ciężkiej pracy. Nie każdy jednak wie, że Ida Nowakowska (25 l.) jest córką znanego polskiego pisarza, Marka Nowakowskiego (†79 l.).

 • Za Zu Zi: Reggae i piłka nożna

  Futbol był ulubionym sportem króla reggae Boba Marley'a. W jego ślady idą jego muzyczni spadkobiercy, grupa Za Zu Zi z Jarocina, która jeszcze przed wakacjami nagrała utwór "Football", po tym jak reprezentacja Polski awansowała do mistrzostw świata w Niemczech. U nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania.

 • Ida Nowakowska zachwycona pracą w TVP: Nie chce mi się stamtąd wychodzić, tak jest fajnie

  Ida Nowakowska (28 l.) zdradziła nam, jaka atmosfera panuje w TVP pod rządami Jacka Kurskiego.

 • "Uchronić fanów przed g**nem"

  Szczery, charyzmatyczny, bezkompromisowy. Te słowa chyba najlepiej opisują Fu. Patrząc na liczne featuringi i ilość nagranych przez niego płyt można by rzec, że to jeden z najbardziej zapracowanych raperów w Polsce. Swoją ostatnią płytę pt. "Krew i dusza" wydaną w Prosto pokazuje, że wcale nie spoczął na laurach. Pokazuje także, że pomimo zmian, jakie zaszły w jego życiu, rap Fu wcale się nie zmienił, a on sam konsekwentnie idzie naprzód, odpychając po drodze wszystko to, co w rap biznesie...

 • Ida Nowakowska opublikowała zdjęcie stóp. Nie wyglądają dobrze

  ...​Ida Nowakowska (26 l.) opublikowała zdjęcie swoich stóp. Na pierwszy rzut oka widać, że taniec wiele ją kosztuje – stopy są w koszmarnym stanie. Mimo wszystko tancerka wiele im zawdzięcza.

 • Kobiety przejmują władzę w "Ranczu"

  Trwają zdjęcia do 7. serii serialu "Ranczo". "Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji u Japycza. To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

Zdjęcia na temat: ida nowakowska
Wideo na temat: ida nowakowska
 • Ida Nowakowska mieszka z mężem? Znamy prawdę!

  Ida Nowakowska podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradziła czy mieszka z mężem oraz wytłumaczyła ich zawiłą historię.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Ida Nowakowska zdradziła swoją główną zasadę życiową!

  Ida Nowakowska podczas ostatniego wywiadu dla nas postanowiła wyjawić swoją główną zasadę życiową, którą kieruje się od dawna i wychodzi na tym bardzo dobrze. Zobaczcie nagranie.

 • Looper - Pętla czasu

  "Looper" opowiada historię płatnego zabójcy pracującego dla mafii, który został wysłany do przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Wszystko idzie gładko do momentu, w którym główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje... samego siebie.