• Informacje na temat:

  idealna lekarz

Artykuły na temat: idealna lekarz
 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Idealne małżeństwo? Skrywają bolesną tajemnicę!

  ...lekarz w końcu powiedział: 'Jak Wiktor przychodzi z tobą do mnie do szpitala, to ja nie wiem, jak mam go przedstawić. Dochodzący?'. A babcia Wiktora powtarzała, że w grzechu żyjemy i w końcu...

 • "Wielka Szóstka": Nowa animacja Disneya

  Przygody chłopca, którego dotknęła tragedia, nadopiekuńczego robota o wielkim sercu i czwórki zwariowanych studentów, to idealna rozrywka na zimowe wieczory. "Wielka Szóstka" rozgrzeje wyobraźnię Polaków.

 • "Na dobre i na złe": Lekarz i... narkoman

  ...opakowań tego szmelcu? Nie wziąłem żadnych leków... Ale proszę, możesz mnie przeszukać! Czy młody lekarz naprawdę okaże się niewinny?

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • "Lekarze na start": Przed nimi pierwsze diagnozy

  ...początkujący lekarze szybko się przekonają, szpitalne korytarze i zakamarki to idealne miejsce dla rozwijających się miłości i przyjaźni. A ekipa oraz koledzy staną się dla nich drugą rodziną, która...

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • Weronika Rosati nie powinna się teraz denerwować! Jednak nie jest idealnie

  Niespełna miesiąc temu Weronika Rosati ujawniła, że spodziewa się dziecka. Ojcem jest dr Robert Śmigielski, ceniony na całym świecie ortopeda, wykładowca uniwersytecki, lekarz wielu znanych(...) spotkania przebiegają w atmosferze wyraźnego napięcia. Na jednym z ostatnich Weronika była tak zdenerwowana, że w pewnym momencie nagle wstała i wyszła z restauracji, zostawiając Roberta samego. Lekarz...

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • Goła Iza Miko u lekarza! Te zdjęcia są szokujące!

  ...! Moje cycuszki, doktorku!" - napisała Iza. Niestety, Miko nie zdradziła, jaki dokładnie był to lekarz i czemu miały służyć te wszystkie badania.  Skusilibyście się na taką wizytę?

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

Zdjęcia na temat: idealna lekarz
Wideo na temat: idealna lekarz
Dyskusje na temat: idealna lekarz
 • Re: “M jak miłość": Mama wróciła do pracy!

  Kaśko wspaniała! to ciesz się, że ciąża była dla Ciebie przyjemnością. Ja teraz jestem w 7.miesiącu, a leżeć muszę, bo mam problem z łożyskiem i donoszeniem ciąży!! I uwierz, że nie żrę jak prosiak i też bym chętnie wszystko robiła, ale jedyna moja aktywność, na którą zezwolił mi lekarz, to wyjście do łazienki i szybki prysznic. Więc zamknij mordę, idealna Mamusiu, bo są też takie mamy, które