• Informacje na temat:

  idealna ozdoba

Artykuły na temat: idealna ozdoba
 • Edyta Herbuś spotyka się z byłym "pieściochem" Gardias?

  Szykuje się kolejne przetasowanie w show-biznesie, tym razem z udziałem Edyty Herbuś (36 l.), byłej partnerki Mariusza Trelińskiego i Dawida Ozdoby, oraz "pieściocha", ojca dziecka Doroty Gardias.

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Czy naprawdę jest "żoną idealną"?

  On jest człowiekiem władzy, ona kurą domową. Gdy jednak wybucha skandal, żona buntuje się. Julianna Margulies za rolę Alicii Florick w serialu "Żona idealna" dostała Złoty Glob.

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Tylko silne kobiety

  Robi furorę jako odtwórczyni głównej roli w serialu "Żona idealna", ale jej wcześniejsze aktorskie dokonania obfitują w silne postaci kobiece.

 • Idealne proporcje Jessiki Alby

  Jak się okazuje, triumf piękna nie jest dziełem przypadku i wyjątkowej urody, tylko efektem prostej matematyki. Dzięki wyliczeniom okazało się, że najbardziej zapiera dech w piersiach 26-letnia Jessica Alba, seksowna bohaterka "Fantastic 4".

 • Loco Shark: 9 ofert Black Friday, które podbiły internet – sprawdź i przekonaj się, dlaczego!

  ...klimatyzator może emitować jeszcze zimniejsze powietrze. Mini klimatyzator przenośny osiągnął na teście temperaturę o 4 stopnie niższą od początkowej. Biorąc pod uwagę, że idealna różnica między...

 • Czy naprawdę jest "żoną idealną"?

  On jest człowiekiem władzy, ona kurą domową. Gdy jednak wybucha skandal, żona buntuje się. Julianna Margulies za rolę Alicii Florick w serialu "Żona idealna" dostała Złoty Glob.

 • Marta Kaczyńska planuje ślub z nowym ukochanym? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Czerwona, dopasowana sukienka podkreśliła jej idealną figurę. A gustowne dodatki, jak ozdoba do włosów, jeszcze dodały uroku...  Gdy Marta Kaczyńska pojawiła się na zawodach jeździeckich w Sopocie, wszystkie oczy zwrócone były na nią. Tym bardziej, że nie przyszła sama. Towarzyszył jej nowy ukochany, z którym widywana jest od czasu rozwodu z Marcinem Dubienieckim, a także jej córki oraz dzieci...

 • Robbie Williams modelem

  Robbie Williams podpisał kontrakt reklamowy z firmą odzieżową Gio-Goi. Zdaniem przedstawicieli firmy, brytyjski wokalista jest "idealny", ponieważ wiadomo, że od zawsze dbał o swój wizerunek.