• Informacje na temat:

  idealny materiał

Artykuły na temat: idealny materiał
 • "M jak miłość": Idealny kandydat na męża?

  ...kandydata na męża dla ukochanej wnuczki, ale także za wymarzony materiał na ojca dla małej Oleńki (Helenka Czapczuk). Starsza pani szybko bowiem domyśli się, że Marcin (Mikołaj Roznerski), wbrew temu...

 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.

 • Aleksandra Żebrowska pokazała nieidealne ciało!

  ...siebie wielu kobietom. Oby więcej takich inicjatyw! *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • "Opowieści z San Francisco": Materiał zza kulis i kolejne zdjęcia

  Netflix udostępnił kolejne materiały zza kulis swojej najnowszej produkcji. Premiera dziesięcioodcinkowego miniserialu została zaplanowana na 7 czerwca.

 • Kiesza przyjedzie do Polski

  Znana z przeboju "Hideaway" Kiesza 15 listopada wystąpi w Soho Factory w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej debiutancki materiał wokalistki "Sound of a Woman".

 • Jacek Borkowski nadal szuka idealnej kobiety!

  ...niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. On dał czadu, to ja nie będę gorszy". Znajdzie chętną? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • Małgorzata Foremniak nie była idealną mamą! Teraz jej córka przerwała milczenie!

  ...cieszy się, gdy wreszcie widzi ją spełnioną, szczęśliwą. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Venom prosto z głębin

  "From The Very Depths" - tak brzmieć będzie tytuł nowego albumu Venom.

Zdjęcia na temat: idealny materiał
Wideo na temat: idealny materiał
Dyskusje na temat: idealny materiał
 • Re: "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  Masakra, ale przechodzona... Idealny materiał na matkę...

 • Re: "Życie na fali": Co dzieje się z Bellą Thorne?

  Fajna dziewczyna. Idealny materiał na żonę. Oby takich kobiet było jak najwięcej.

 • Re: "Klan": Sandra będzie miała dziecko z... Norbertem!

  Widzę że w Klanie promocja ze facet chorujący psychicznie,nie tylko może być w normalnym związku,to jeszcze może porzucać kobiety,zaraz ma kolejną a poprzednia jeszcze rozpacza po nim,a obecna uważa że ten facet to idealny materiał na ojca.

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  Zajście w ciążę po pijaku z nieznanym facetem jest super mądre i takie " dorosłe". Mądre jest nie przestrzeganie diety po operacji? To mogło zaszkodzić nie tylko jej ale i dziecku! No i przyjazd z tatusiem do szpitala! Dorosła kobieta jedzie z tatusiem poinformować faceta że zostanie ojcem. To tak zachowuje się mądra odpowiedzialna i dorosła osoba?! Hahaha! Idealny materiał na matkę, nie ma co!

 • Re: Młodziutka gwiazdka wyraźnie zaokrągliła...

  Bardzo miła inteligęntna pogodna ładna innym słowem mówiąc idealny materiał na żone i robienie potomka.

 • Re: Odzyska Michała?

  to najgłupszy , najnudniejszy , infantylny , pretensjonalny , bezgustowny serial. Gra aktorska na poziomie brazylijskiego badziewia typu "niewolnica Izaura" a brzydota Osydy to już mega obrzydliwstwo. Nie znam serialu w którym emanuje taka brzydota aktorów. Idealny materiał do leczenia z sexoholizmu poprzez wizerunek głównej aktorzyny. Nasze społeczeństwo jest bombardowane brzydotą i tandetą

 • Re: Nigdy jej nie kochał

  po obejżeniu kilku odcinków popadłem w podziw --- nie znam serialu pełnego tak brzydkich postaci , nie znam serialu o tak bezsensownym scenariuszu , nie znam serialu o takim ładunku szpetoty i bezsensowności. to wręcz IDEALNY materiał dla szpitali psychiatrycznych. Wielkie brawa dla osób odpowiedzialnych za obsade --- znależć tak paskudną aktorzyne i cała te reszte .... to jak trafić szóstke

 • Re: "Paradoks" to klapa!

  ten serial to nie idealny materiał na hit. ale przyznać muszę, że coś w sobie miał. lubię czasami przywiązać się do jakiegoś serialu. a pośród innych emitowanych w tv nie ma nic ciekawego. paradoks bronił się zdjęciami, atmosferą, aurą tajemniczości. miał swoje wady ale był jedną z najciekawszych pozycji serialowych aktualnie emitowanych. i brak kontynuacji to wg mnie marnowanie sporego