• Informacje na temat:

  idealny obraz

Artykuły na temat: idealny obraz
 • Stanisława Celińska: Czasami wstydzę się, że to słyszę

  Odważna, silna, niezależna. Odkąd zrozumiała, że drobne potknięcia nie mają znaczenia, nie chce już wszystkiego doprowadzać do perfekcji. Nikt nie jest idealny...

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

 • Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu i fryzury! Jest nie do poznania!

  Malgorzata Kożuchowska (47 l.) zawsze stara się wyglądać oszałamiająco – zadbane włosy, staranny makijaż I piękne stylizacje. Tym razem korzystając z odpoczynku, postanowiła nieco się wyluzować I zapomniała o idealnym wyglądzie. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym wygląda zupełnie inaczej, niż zazwyczaj!

 • Šarunas Bartas na 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  Gościem tegorocznego festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) i bohaterem retrospektywy będzie Litwin Šarunas Bartas, którego kino idealnie spełnia nowohoryzontowe postulaty.

 • Premiera serialu "Wielkie kłamstewka"

  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO z Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley to historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami trzech kobiet. Oparta na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule produkcja pełna jest emocji i czarnego humoru.

 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.

 • ...zdrowiu, no i się odbiło. Z moim wzrokiem cały czas jest źle. Mam podwójne widzenie i taki zamazany obraz. (...)  Nie robię sobie nadziei, że sytuacja między nami się polepszy. Nie mamy kontaktu. Po...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Groupon bada siłę przyjaźni

  .... W celu dopełnienia obrazu siły współczesnej przyjaźni Groupon zdecydował się zaprosić do współpracy znanego youtubera - Reżysera Życia, który w swoim eksperymencie postanowił skonfrontować się z tym...

 • Kulesza, Buzek i Kulig u Anne Fontaine

  W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia do filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine. Obrazu produkowany przez Mandarin Cinema i Aeroplan Film jest w całości realizowany w Polsce.

Dyskusje na temat: idealny obraz
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Jak się myli stulecia, to już widać, że się zna historię... :( Turcy pokazani przez Sienkiewicza, cały ten obraz też nie jest idealny, bo na odmianę usprawiedliwia zawsze rzeź, jakiej dopuszczały się także wojska polskie. Inne czasy, inne obyczaje, inne kultury. I trzeba umieć patrzeć z pozycji obserwatora, a patrzenie z pozycji POLAKA PATRIOTY, jest patrzeniem furiata :D