• Informacje na temat:

  idina menzel

Artykuły na temat: idina menzel
 • Wrócili!

  Wszyscy wracają do pracy, wszak rozpoczął się nowy rok szkolny. W trzecim sezonie niektóre dzieciaki z niecierpliwością kończą szkołę, a Sue idzie do... Kongresu! Idina Menzel także wraca do szkoły, na razie wychowywała córkę Quinn i była matką Rachel. Ciekawe co tym razem wymyśli... Matthew Morrison również jest podekscytowany nowym sezonem. Zdradza nam, że...

 • Idina Menzel zaliczyła wpadkę na sylwestrowym koncercie

  Ostatni występ wokalistki w 2014 roku w Nowym Jorku miał być zwieńczeniem dobrego roku jaki zaliczyła gwiazda. Nie wszystko poszło jednak po myśli Menzel.

 • Oscary 2015: Lana Del Rey, Lorde i Coldplay z szansami na nominacje

  Akademia Filmowa ujawniła listę 79 utworów, które w 2015 roku powalczą o nominację do Oscara.

 • "Billboard": Muzyka z animacji po raz pierwszy na szczytach obydwu list

  Po raz pierwszy w historii amerykańskiej listy "Billboard" pierwsze miejsca w zestawieniu najpopularniejszych płyt oraz na liście singli zajmuje muzyka z filmów animowanych.

 • 9-latka śpiewa piosenkę z "Krainy Lodu"

  9-letnia Annelise z Toronto (Kanada) ma szansę stać się nową ulubienicą internautów.

 • Oscary 2014: Porażka U2 i Pharrella

  Utwór "Let It Go" z disneyowskiego filmu "Kraina Lodu" otrzymał Oscara dla najlepszej piosenki. Ze smakiem musieli obejść się Pharrell Williams i U2.

 • "Pierścień ognia" roztopił "Krainę lodu"

  Animowany film Disneya "Kraina lodu" nie był w stanie wyprzedzić drugiej części "Igrzysk śmierci" na liście produkcji przynoszących największe zyski z amerykańskich kin.

 • Sukces piosenek z "Krainy lodu". Bałwan miał rację

  Najpopularniejszej w 2014 roku płyty z muzyką nie wydała ani Shakira, ani też Kylie Minogue, ani nawet Pharrell Williams. Ścieżka dźwiękowa z "Krainy lodu", póki co, nie ma sobie równych.

 • Anne Hathaway czy Susan Boyle? Która zaśpiewała piękniej?

  Pod koniec stycznia do polskich kin trafi film "Nędznicy", czyli kinowa adaptacja słynnego musicalu "Les Miserables" z 1980 roku. To doskonały pretekst, by ustalić, kto najpiękniej śpiewa utwór "I Dreamed A Dream".

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

Zdjęcia na temat: idina menzel
Wideo na temat: idina menzel
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

Dyskusje na temat: idina menzel
 • Re: Chris Colfer (Kurt Hummel)

  @CamilloIpla: możesz sobie ściągnąć mp3 z Defying Gravity gdzie Colfer śpiewa solo i nie fałszuje ;) I przy okazji gorąco polecam oryginalną piosenkę z Wicked (którą, nota bene, śpiewa Idina Menzel, czyli serialowa trenerka Wokalnej Adrenaliny). Z każdym kolejnym wywiadem dochodzę do wniosku, że Colfer jest po prostu cudownym człowiekiem. W tej chwili jest na ogromnej fali wznoszącej, ale wciąż