• Informacje na temat:

  idol 2002 uczestnicy

Artykuły na temat: idol 2002 uczestnicy
 • Ania Dąbrowska popadła w długi?! Odcięli jej prąd!

  Ania Dąbrowska (36 l.) to jedna z nielicznych uczestników programu „Idol”, która po udziale w show zrobiła muzyczną karierę. Niebawem ukaże się jej kolejna płyta, ale nie wszystko w życiu wokalistki układa się tak, jakby tego chciała.

 • "Idol": 18-latka z New Jersey faworytką 14. edycji

  Amerykański "Idol" jak "Moda na sukces". Program wyemitowany po raz pierwszy w 2002 ani myśli schodzić z anteny. W USA trwa właśnie 14. edycja show.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Telewizyjni idole w sidłach show-biznesu

  Kiedy utalentowany wokalista wygrywa muzyczny show, wydaje się, że drzwi kariery otworzyły się przed nim na oścież. Tymczasem to początek poważnych kłopotów, czego przykładem kariery Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Macieja Silskiego (z polskiego "Idola"), a także Adama Lamberta (amerykański "Idol") czy Joe McElderry'ego (brytyjski "X Factor").

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Amerykański dziennik "The Star" nazywa Kelly Clarkson, laureatkę amerykańskiej edycji "Idola", oszustką. Według gazety, młoda wokalistka oszukała producentów programu, gdyż w momencie rozpoczęcia konkursu miała już podpisany kontrakt płytowy.

 • Ania Dąbrowska: Z "Idola" do "The Voice"

  "Nie będę starała się być zabawniejsza, mądrzejsza i bardziej elokwentna niż jestem na co dzień" - zapowiada swój udział w jury programu "The Voice of Poland" Ania Dąbrowska.

 • "Mieliśmy wyjechać do Szwecji"

  Tomek Makowiecki to finalista pierwszej edycji programu "Idol" z 2002 roku, ulubieniec nastoletniej publiczności, zwłaszcza jej żeńskiej części. Urodził się w 1983 r. w Gdyni, pochodzi z muzycznej(...). "Szansa na Sukces"), znalazł się w finale "Idola". Wkrótce potem wydał swoją debiutancką płytę, którą firmuje wraz z zespołem Makowiecki Band. W rozmowie z Łukaszem Wawro piosenkarz opowiada

 • Spowiedź Kuby Wojewódzkiego

  Juror "X Factor" Kuba Wojewódzki posypuje głowę popiołem i przyznaje, że jest współodpowiedzialny za wszechobecny w mediach prymitywizm i chamstwo.

 • Alicja Janosz zaproszona do "Must Be The Music"

  Zaskakujący wpis pojawił się na blogu wokalistki Alicji Janosz. Piosenkarka otrzymała bowiem zaproszenie do udziału w polsatowskim show "Must Be The Music" w roli... uczestnika konkursu talentów.

 • Kim jest Michał Kwiatkowski?

  Jest zdecydowanie najmniej znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"!