• Informacje na temat:

  idol 3 kasia

Artykuły na temat: idol 3 kasia
 • Serialowy przewodnik

  ...obawia się, że Instytut zostanie zlikwidowany. Alicja podziela jej obawy. Namawia przyjaciółkę do czynnego protestu wobec planów ministerstwa cięcia wydatków na naukę... Kasia prezentuje koleżankom(...)... odc. 2322 Do Rosso ponownie wpada kucharz Adam z nadzieją na powrót na stanowisko szefa kuchni. Jednak Monika, która jest zadowolona z pracy Halszki, oferuje mu jedynie pół etatu. Kasia obwinia...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Kazik do "Idola"!

  Użytkownicy portalu INTERIA.PL chcieliby widzieć Kazika Staszewskiego w roli jurora programu "Idol". Tak przynajmniej wynika z naszej ankiety, w której oddano blisko 30 tys. głosów! Tuż za wokalistą Kultu znaleźli się Agnieszka Chylińska, Paweł Kukiz i Michał Wiśniewski.

 • Ibisz chce być idolem nastolatek

  Krzysztof Ibisz gorączkowo miota się po sklepie z męską odzieżą. Łapie koszule, marynarki, garnitury i... na długie minuty znika w przebieralni. Czyżby jakaś nagła okazja, a on nie ma się w co ubrać?

 • Sopocki koncert uczestników "Idola"

  W piątek, 30 sierpnia o godzinie 20.00, w najbardziej prestiżowym muzycznie miejscu w naszym kraju - "Operze Leśnej" w Sopocie, po raz pierwszy wspólnie, na żywo, wystąpią finaliści pierwszej edycji programu "Idol". Na scenie pojawi się w sumie 11 uczestników show. Do finałowej dziesiątki dołączy jeszcze Ola Łysiak.

 • Ich Troje lepsi od Idoli

  Pomimo iż w sierpniu na sklepowych półkach pojawiła się składanka z piosenkami finalistów programu "Idol" i niemal od razu doczekała się statusu Złotej Płyty, nie udało jej się jednak zdobyć szczytu listy najpopularniejszych w Polsce albumów. W drugim miesiącu wakacji, podobnie jak w lipcu, najchętniej kupowanym albumem było wydawnictwo "Po piąte... a niech gadają" zespołu Ich Troje.

 • Kowalska nadal górą

  Chociaż jesień powinna spowodować na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów spory ruch, nic takiego się nie dzieje. W pierwszej dwudziestce zaszło w ub. tygodniu niewiele zmian i pojawiły się tylko dwie nowości. Nadal niepokonana pozostaje Kasia Kowalska, której najnowsza płyta "Antidotum" już od czterech tygodni zajmuje miejsce pierwsze.

 • Eurowizja: Wygrani i przegrani

  Ich Troje, Kasia Cerekwicka i duet The Jet Set - to pierwsza trójka sobotniego (28 stycznia) konkursu krajowych eliminacji Eurowizji. Bez wątpienia oni są głównymi zwycięzcami tego wieczoru(...) uczestników z zagranicy - belgijskiego "Idola" Danzela oraz holenderskiej wokalistki Leonie Kuizengi.

 • Krawczyk po raz drugi

  Na polskiej liście sprzedaży płyt, mimo zbliżających się świąt, panuje niewielki ruch. Aż cztery albumy z pierwszej piątki, w tym Top 3 najlepiej sprzedających się w Polsce albumów, utrzymały swoje pozycje z zeszłego tygodnia. Na podium wciąz znajdują się więc Krzysztof Krawczyk z albumem "... bo marzę i śnię", "Antidotum" Kasi Kowalskiej i zwyciężczyni polskiej edycji "Idola", Alicja Janosz

Wideo na temat: idol 3 kasia
 • Uprowadzona 3

  W "Uprowadzonej 3" Bryan Mills (Liam Neeson) będzie musiał ratować swoje własne życie. Polowanie na niego zacznie się, gdy ktoś mu bliski zostanie zamordowany. Mills zostanie wrobiony w tę zbrodnię...

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...

 • Trzy

  Simon i Hanna są parą od 20 lat. Mieszkają w Berlinie. Są atrakcyjni, modni, dojrzali, bezdzietni i mocno stąpający po ziemi. Romanse, pragnienie posiadania dzieci, wspólne mieszkanie, ucieczki i powroty: to wszystko już było. Kochają się i świetnie rozumieją, ich życie wypełnione jest działaniem, a jednak oboje czują pustkę. Kiedy spoglądają w przyszłość, widzą tylko niepewne jutro, te same czynności, te same twarze. Ten stan trwa do dnia, w którym oboje, nie wiedząc o swoich czynach,...