• Informacje na temat:

  idol britney

Artykuły na temat: idol britney
 • Oto Rysiu, internetowy idol!

  Umyjcie rączki, zjedzcie zupkę i poczytajcie, kto jest idolem internautów! Komu poświęcają najwięcej uwagi? Nie Britney Spears ani nawet nie Edycie Górniak czy Małgorzacie Kożuchowskiej. Największa liczba komentarzy poświęcona jest Rysiowi z "Klanu". Najczęściej powtarzające się pytanie w postach brzmi: "A co na to Rysiu?"

 • Jennifer Lopez kolejną "rezydentką" w Las Vegas

  Amerykańska gwiazda popu jest na finiszu negocjacji z jednym z hoteli w Las Vegas. Ile zarobi J.Lo?

 • Resztki po Britney

  Wielka jest miłość fanów do gwiazd ekrany i estrady. Za każdą pamiątkę, nawet najgłupszą, związaną ze swoim idolem gotowi są zapłacić fortunę. Hitem ostatnich dni w popularnym serwisie aukcyjnym eBay jest... nadgryziony sandwich Britney Spears (26 l.)

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Carey zarobi w "Idolu" 18 mln dolarów

  Mariah Carey będzie oceniać występy uczestników amerykańskiego "Idola". Piosenkarka pojawi się w składzie jury podczas 12. edycji popularnego programu, który widzowie TV Fox będą oglądać od stycznia 2012 r. Kontrakt Carey opiewa na 18 mln dolarów.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...udostępniają swe utwory. Królowa popu, Madonna, udostępniła producentom cały katalog swoich piosenek, podobnie jej młodsza koleżanka Britney Spears, która nawet osobiście odegrała rolę licealnej cheearleaderki. Lepsi od Elvisa! W Stanach "Glee" ogląda każdy. Pilotażowy odcinek stacja Fox wyemitowała 19 maja 2009 roku, tuż po programie "American Idol". Przez te ponad półtora roku serial zdobył...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Cameo Superstars

  ...w jednym z odcinków serialu "Nie z tego świata" pod tytułem "Fallen Idol", wcielając się w Paris Hilton, ale taką nie z tego świata. Okazuje się mianowicie, że jest ona w istocie wcieloną w ludzkie ciało boginką. Boska Paris ujawnia swoją prawdziwą naturę: Trzeba przyznać, że nie brakuje tej młodej damie poczucia humoru. Dużą odwagą wykazała się także Britney Spears, gdy zgodziła się...

 • Madonna kontra "Idol"

  Madonna, słynna amerykańska piosenkarka pop, której najnowszy album zatytułowany "American Life" ukaże się 22 kwietnia, przyznała, że nie lubi muzycznych reality show. Wokalistka twierdzi, że w ten sposób zabija się prawdziwą sztukę i talent młodych ludzi.