• Informacje na temat:

  idol gives

Artykuły na temat: idol gives
 • Gwiazdy w amerykańskim "Idolu"

  Keira Knightley, Helen Mirren i Hugh Grant - to tylko część gwiazd, które zgodziły się wystąpić w specjalnym klipie promującym charytatywną akcję amerykańskiego "Idola".

 • "Gotowa" zaśpiewa

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Teri Hatcher już niedługo pokaże swoje możliwości wokalne. Aktorka weźmie udział w projekcie "Idol Gives Back".

 • Nowy facet Spicetki

  Geri Halliwell (35 l.) spotyka się z tancerzem ze swojego zespołu Ivanem "Flipz" Velezem.

Wideo na temat: idol gives
 • Wpadka Brada Pitta

  Brat Pitt na gali "Idol Gives Back 2008". Aktor ma problemy z mikrofonem. Pani z obsługi technicznej, która pojawia się, by go naprawić, mówi zachwycona: "Potrzebowałam pretekstu, żeby go dotknąć".

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...