• Informacje na temat:

  idol kuba wojewódzki

Artykuły na temat: idol kuba wojewódzki
 • Kuba Wojewódzki wraca do Polsatu? To dlatego zaatakował TVN w ostatnim wywiadzie?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) uratuje swą upadającą karierę wracając na stare śmieci?

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • W ostatnim odcinku show Kuby pojawił się idol nastolatek, na których także świetnie zarabia. O wokaliście zrobiło się  bowiem głośno, gdy na jaw wyszło, że organizuje obozy dla młodych dziewczyn za(...) przeszła nieoczekiwanie na temat Kingi Dudy. Rodzina prezydencka to najwyraźniej nowy ulubiony temat Wojewódzkego! "Podoba ci się Kinga Duda?" - zapytał niewinne Kuba. "Gdzieś tu jest?" - zaniepokoił...

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Słynny "Idol" wróci do telewizji?! "Producentom marzą się największe gwiazdy"

  Program "Idol" zapoczątkował przed laty modę na muzyczne show i przyniósł Polsatowi spore zyski. Po latach chce go wskrzesić konkurencja!

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Kuba Wojewódzki

  ..., Trójce, Radiu Bis. W telewizji zadebiutował w polsatowskim programie "Halo-Gramy". Popularność zdobył dzięki "Idolowi". Był także jurorem w konkursie "World Idol", pojedynku zwycięzców krajowych edycji "Idola" z całego świata. W latach 2003–2007 z Michałem Figurskim prowadził Antylistę, poranną audycję w Antyradiu w Warszawie i Katowicach (od września 2007 również w Krakowie). Od 28 stycznia 2008

 • Kuba Wojewódzki: "Idol" ma sens

  Kuba Wojewódzki nie przestał wierzyć w sens programu "Idol". Odszedł z niego, aby się skoncentrować na własnym talk-show, nadawanym w niedzielne wieczory w Polsacie. Były juror "Idola" twierdzi, że z nikim nie jest skłócony, a "dzień dobry" mówi mu nawet wielokrotnie przez niego ośmieszana Kaja Paschalska.

 • Kuba Wojewódzki wróci do "Idola"?

  Polsat ostatecznie zdecydował się na przywrócenie do ramówki "Idola" , swojego hitu sprzed kilku lat. Stacja będzie próbowała ściągnąć do jury Kubę Wojewódzkiego...

 • Kuba Wojewódzki odda Porsche?

  Już niedługo na sklepowe półki trafi płyta zawierająca największe przeboje grupy Papa Dance. W udany powrót jednego z najpopularniejszych zespołów lat 80. nie wierzy Kuba Wojewódzki, który w ostatnio znany jest przede wszystkim jako juror w programie "Idol". Zapowiedział on, że jeśli autorzy przeboju "Nasz Disneyland" odniosą sukces, to podaruje wokaliście Pawłowi Stasiakowi swoje porsche.

Zdjęcia na temat: idol kuba wojewódzki
Wideo na temat: idol kuba wojewódzki
 • Krzysztof Zalewski: Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Podczas drugiej edycji programu "Idol" Kuba Wojewódzki mocno wspierał poczynania Krzysztofa Zalewskiego. Utarło się nawet przekonanie, że stał się on ulubieńcem dziennikarza. Dziś wokalista przyznaje, że Kuba nie poznaje go na ulicy. "Na pewno nie obserwuje moich poczynań. Spotkałem się z nim kilka razy na mieście i nigdy mnie nie poznał" - mówi Krzysztof agencji Newseria Lifestyle. Dodaje