• Informacje na temat:

  idol milionów

Artykuły na temat: idol milionów
 • Justin Bieber do policjanta: „Ty w moim wieku nie miałeś tylu milionów na koncie”

  Niecałe dwa miesiące temu idol nastolatek na całym świecie, Justin Bieber, został aresztowany przez policję. Powodem była zbyt szybka jazda samochodem, na dodatek pod wpływem alkoholu. Wcześniej za(...) przecież on w jego wieku na pewno nie miał tylu milionów na koncie. To nie koniec pogrążania się Justina Biebera. Ochoczo bowiem dodał jeszcze, że jeździ Lamborgini od 15. roku życia. Zapomniał...

 • "Idol": 18-latka z New Jersey faworytką 14. edycji

  Amerykański "Idol" jak "Moda na sukces". Program wyemitowany po raz pierwszy w 2002 ani myśli schodzić z anteny. W USA trwa właśnie 14. edycja show.

 • Izabella Skrybant-Dziewiątkowska: Gdybym skusiła się na współpracę z SB, dziś spałabym na milionach!

  ...tak szybko upływa. Czy wśród gwiazd estrady jest ktoś, kogo pani podziwia? - Moim największym idolem jest wspaniały Julio Iglesias. Miałam z nim kiedyś zaśpiewać, ale niestety się nie udało...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Jennifer Lopez w jury "Idola"?

  Ellen DeGeneres , po jednym sezonie "American Idol" , odchodzi z programu. Bliska podpisania kontraktu jest Jennifer Lopez . Aktorka, piosenkarka, tancerka pojawi się jako nowy mentor programu.

 • Hozier: Idol młodzieży nie zmawia pacierzy

  Gdy Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że na tegorocznego Open'era przyjedzie Hozier (wystąpi 4 lipca), tabuny nastolatków zaczęły sprawdzać, co będą robić na początku lipca. Nie mogą oni bowiem przegapić przyjazdu swojego nowego idola do Polski.

 • Wampir - nowy idol popkultury

  "Wampir to postać archetypiczna. To także outsider i buntownik, który w jakiś sposób jest wrażliwy, a także niebezpieczny, seksowny i tajemniczy" - mówi Ian Somerhalder, odtwórca najpopularniejszego wampira - Damona z serialu "Pamiętniki Wampirów".

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • 10 milionów dla Jacksona

  Michael Jackson dostanie 10 milionów dolarów za pojawienie się na przyjęciu urodzinowym księcia Brunei. Nie, nie będzie musiał śpiewać, wystarczy sama obecność.

 • Ed Sheeran gwiazdą festiwalu San Remo

  Idol młodzieży na całym świecie Ed Sheeran będzie gwiazdą 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo, który odbędzie się w dniach od 10 do 14 lutego.