• Informacje na temat:

  idol wykonawcy

Artykuły na temat: idol wykonawcy
 • Nowy singiel Michaela Jacksona

  ...prace nad utworem. "Hold My Hand" będzie miał swoją światową premierę 15 listopada jako pierwszy oficjalny singiel z albumu "Michael", który będzie w sprzedaży od 14 listopada. Sony oraz wykonawcy woli(...) ukończona. Powstał niesamowity, piękny przypominający hymn utwór. Jestem dumny, że miałem możliwość pracować z Michaelem, jednym z moich największych idoli" - Akon powiedział w oficjalnym oświadczeniu...

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Kelly Clarkson przerabia Tokio Hotel: Nic nie wiedziałam

  Na nowej płycie "Piece by Piece" Kelly Clarkson znalazł się utwór "Run Run Run". Fani zwrócili wokalistce uwagę, że jest to cover Tokio Hotel.

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Najlepsi alternatywni wykonawcy 2002 roku

  Fani muzyki alternatywnej rok 2002 mogą zdecydowanie uznać za udany. Chociaż na rynku nie objawił się być może nowy debiut na miarę Radio head, to i tak działo się sporo dobrego. Swoje alternatywne podsumowanie roku przedstawił serwis dotmusic.com.

 • Finalista "Idola": Zobacz klubową "Grę"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "The Game" wykonawcy o pseudonimie Diabkov. Pod tym szyldem ukrywa się Paweł Kowalczyk, laureat 3. miejsca z trzeciej edycji "Idola".

 • Lipnicka & Porter: O sławie za wszelką cenę

  Anita Lipnicka i John Porter to doświadczeni wykonawcy polskiej sceny muzycznej, którzy mają za sobą kilkanaście lat obecności na rynku. Popularny duet uważa, że na scenie obecnie ważniejsza stała się sława, a nie to, co się na niej prezentuje. Dlatego Lipnicka i Porter nie są zwolennikami programów typu "Idol" czy "Big Brother".

 • Jesienny wiatr zmian

  Znane gwiazdy nie szczędziły ostatnio słów krytyki zwycięzcom brytyjskiej edycji programu "Idol", na czele z Willem Youngiem, którzy jeszcze kilka tygodni temu okupowali czołówki tamtejszych list przebojów. Wraz z nastaniem jesiennych chłodów skończył się jednak czas ich dominacji w Anglii, a ich miejsce zajęli dobrze znani od dawna wykonawcy.

Wideo na temat: idol wykonawcy
 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...