• Informacje na temat:

  idole zaśpiewali

Artykuły na temat: idole zaśpiewali
 • Justin Timberlake nie posiada się ze szczęścia! Marzył o tym!

  ...pamięta piosenkę, którą zaśpiewali "Rock Your Body", bardziej moment, kiedy to Justin Timberlake pociągnął za fragment ubrania Janet tak niefortunnie, że odkrył jej cały sutek. Słynny incydent z Super Bowl...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Kabaret Moralnego Niepokoju: Jak wyglądała ich droga na szczyt?

  ...w Koszalinie, to się poczułem jak Laskowik, który w Opolu mówił 'Mamuśkę'. Podszedł potem do nas Leszek Malinowski z Konia Polskiego, który był wtedy naszym idolem, i oficjalnie powiedział, że(...) w 1997 roku byliśmy pierwszy raz na kabaretonie w Opolu, graliśmy po Dańcu, który miał cztery bisy, i przed OT.TO, które też cztery razy bisowało. A myśmy zaśpiewali dwie literackie piosenki...

 • Teledysk finalistów "Idola"

  Zanim na sklepowych półkach pojawi się chociażby singel Alicji Janosz, 17-latki z Pszczyny, która została zwyzciężczynią pierwszej edycji programu "Idol", wielbiciele programu będą mogli zobaczyć teledysk, w którym wystąpią wszyscy finaliści. Wideoklip do piosenki "Może się wydawać" wyreżyseruje Bo Martin, znany ze współpracy z Liroy'em.

 • Izabella Skrybant-Dziewiątkowska: Gdybym skusiła się na współpracę z SB, dziś spałabym na milionach!

  .... W jednym z klubów w Stanach koniecznie chcieli, żebyśmy zaśpiewali "Oczy czarne" w oryginale - wyszło super.  Krążą legendy o prezentach, którymi obsypywali was fani... - Gdy jeździliśmy do Ameryki(...) tak szybko upływa. Czy wśród gwiazd estrady jest ktoś, kogo pani podziwia? - Moim największym idolem jest wspaniały Julio Iglesias. Miałam z nim kiedyś zaśpiewać, ale niestety się nie udało...

 • Mamy "Idola"!

  Kilka minut po północy, z soboty na niedzielę (18/19 czerwca), zakończył się Wielki Finał "Idola", w którym poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji tego popularnego programu. Został nim Maciej Silski, który pokonał Sławka Uniatowskiego i Bartosza Szymoniaka. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć z finału "Idola"oraz zdjęcia laureata.

 • "Idol": Wyniki o 23.45 ...

  Na antenie Polsatu trwa finał drugiej polskiej edycji programu "Idol". Głosowanie zakończyło się o 22.00. Idola poznamy o godz. 23.45. Oto sylwetki finalistów.

 • Zaskoczenie w amerykańskim "Idolu"

  Rekordowa liczba prawie 100 milionów głosów, udział licznych gwiazd i zaskakujące rozstrzygnięcie - Amerykanie wybrali laureata ósmej edycji programu "American Idol".

 • Niedoszły "Idol" w Queen?

  Po rozstaniu Paula Rodgersa z grupą Queen, brytyjska legenda rocka rozważa zaangażowanie Adama Lamberta, finalisty ostatniej edycji amerykańskiego "Idola".

 • Alicja Janosz: polski "Idol"

  W niedzielę, 30 czerwca, swój wielki finał miała polska edycja programu "Idol", którą emitowała telewizja Polsat. Zwyciężczynią konkursu została ostatecznie 17-letnia Alicja Janosz. Głosowało na nią w sumie 40 procent telewidzów. W finale młoda wokalistka zaśpiewała przebój Anastacii "One Day In Your Life".

Wideo na temat: idole zaśpiewali
 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...