• Informacje na temat:

  idris elba plotki

Artykuły na temat: idris elba plotki
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  ...półgodzinnych odcinków. Turn Up Charlie 15 marca zadebiutuje nowy serial z udziałem Idrisa Elby. Bohaterem produkcji jest były DJ, który próbuje uratować swoją karierę. Jednak w międzyczasie musi jakoś zapłacić rachunki, więc zostaje... niańką. Elba jest również współtwórcą tego serialu komediowego. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Piper Perabo, JJ Field. Delhi Crime, The OA "Delhi Crime...

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.

 • Półnagi Idris Elba na Twitterze

  Brytyjski aktor Idris Elba ("Luther") przyznał w telewizyjnym wywiadzie, że w 2011 roku przypadkowo zamieścił na Twitterze swoje półnagie zdjęcie.

 • Najseksowniejszy mężczyzna

  Magazyn "People" po raz kolejny wskazał najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Tym razem ten zaszczytny tytuł zdobył Bradley Cooper.

Wideo na temat: idris elba plotki
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.