• Informacje na temat:

  idris elba przedsiębiorca

Artykuły na temat: idris elba przedsiębiorca
 • Ridley Scott: Nowy film, nowe potwory

  Ridley Scott zdradza coraz więcej szczegółów na temat "Prometeusza" - najnowszego projektu, nad którym pracuje. - Będą nowe potwory - ujawnia reżyser.

Wideo na temat: idris elba przedsiębiorca
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.