• Informacje na temat:

  idris elba zdjęcia

Artykuły na temat: idris elba zdjęcia
 • John Luther powróci w piątym sezonie

  ...w tej chwili. Poza tym , kto może pokonać wszystkie potwory? Tylko John Luther" - mówi Cross. Idris Elba stwierdza z kolei: "Neil, BBC i ja rozmawialiśmy o możliwości zrealizowania kolejnego sezonu(...)Najnowsza seria będzie składać się z czterech części. Scenariusz wszystkich odcinków napisze twórca serii, Neil Cross. Zdjęcia rozpoczną się na początku 2018 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy...

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.

 • "Prometeusz": Kto stworzył człowieka?

  Film science-fiction "Prometeusz" Ridleya Scotta, nazwany przez reżysera prequelem "Obcego", trafi w piątek, 20 lipca, do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Michael Fassbender, Noomi Rapace i Charlize Theron. Za zdjęcia odpowiadał polski operator Dariusz Wolski.

 • Na te premiery czekamy w 2012!

  Z przeprowadzonej przez nas ankiety na największe kinowe hity 2012 roku wynika, że z największym niepokojem oczekujemy premier "Hobbita" Petera Jacksona oraz finałowej części "Sagi 'Zmierzch'". Obydwa filmy trafią jednak do kin pod koniec roku. Jakie inne tytuły będą wydarzeniami nadchodzącego sezonu?

Wideo na temat: idris elba zdjęcia
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.