• Informacje na temat:

  iga cembrzyńska biografia

Artykuły na temat: iga cembrzyńska biografia
 • "Córa marnotrawna", czyli satyra na telewizję

  Na zakończenie drugiego dnia XXVI Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni jurorzy i widzowie obejrzeli film Andrzeja Kondratiuka "Córa marnotrawna". Ta w zamierzeniu twórców "odlotowa komedia satyryczna" i "kpina z polskiej kapitalistycznej rzeczywistości", została jednak przyjęta dość chłodno, prawdopodobnie także ze względu na tragiczne wydarzenia w USA.

Wideo na temat: iga cembrzyńska biografia
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.